Skip to main content
Kripto Haberleri

Mobil Oyun Yapımcısı Jam City Blockchain’e İniyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Mobil oyun güç merkezi, Jam Şehri, blockchain tabanlı hırsların bir bütün bir ev sahibi ortaya çıkardı. Ve bu nedenle, WEB3’e özgü bir oyun bölümü oluşturdu ve ilk kez kazanılacak oyun lansmanına hazırlanıyor.

NFT pazarının ilk tadı için Jam City gelişiyor Şampiyonlar: Yükseliş. Massina diyarında geçen yüksek fantezili bir gladyatör macerası. Tanrı benzeri karakterlerin bir dizi büyülü düşmana karşı savaştığı yer. Sonra vahşice yenilen düşmanlarının kemiklerini silah ve zırha dönüştür.

Oyun mekaniği, oyuncuların NFT destekli avatarlarını arenaya gönderdikleri, kazanılacak bir sisteme sahip olacak. Daha sonra geliştirme tam bir metaverse dağıtım için ayrılmıştır. Burada, Jam City Şampiyonlar ete kemiğe bürünecek: Yükseliş evreni, ve staking, minting ve ticaret tanıtmak

Lansman öncesinde Jam City, sınırlı sayıda “Prime Eternal” NFT’nin düşüşüne hazırlanıyor. Platformdaki erken yatırımcılara ek yardımcı program sağlayacak tamamen oynanabilir, oyun içi karakterler seti. Ve bu nedenle, oyundaki en yüksek varlık katmanını temsil edin.

Jam City, mevcut 31 milyon aktif kullanıcı portföyüyle mobil pazarda muazzam bir başarı elde etti. Ve 2010’daki kuruluşundan bu yana toplam 1,3 milyar indirme. Şimdi, Jam City şimdi bu başarıyı blockchain’de çoğaltmaya çalışacak. Ve bu nedenle şirket için yeni bir dönem başlatıyoruz.

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.