Skip to main content
NFT Haberleri

MoMA CryptoArt Sergisini Duyurdu

Yazan Kasım 22nd, 2022Yorum Yazılmamış

Modern Sanat Müzesi, Denetimsiz Blockchain Sanat Sergisini DuyurduCryptoArt hayranları, Modern Sanat Müzesi New York’ta yeni bir sergi duyurdu. Denetimsiz başlıklı ve sanatçı tarafından tasarlanmış Refik Anadolbu sergi, yapay zekanın müzedeki 200’den fazla eseri dönüştürdüğünü görüyor.

AI ve NFT’ler

Resmi duyuruya göre Anadol, tamamen yeni bir şey yaratmak için halka açık bu çalışmaları yorumlamak üzere bir yapay zeka eğitti.

Model, bu geniş eser yelpazesine ilişkin anlayışında “yürürken”, modern sanat tarihini yeniden tasavvur ediyor ve ne olmuş olabileceğine ve ne olabileceğine dair hayaller kuruyor. müze web sitesi diyor.

Yaratılışın kendisi değiştikçe, sanatçı ayrıca Müze’nin Gund Lobisinde bulunan ışık ve dışarıdaki hava durumu gibi unsurları da dahil edecek. Bu çalışma, Anadol’un imza stilinin bir parçası olan bir blok zincirinde saklanacaktır.

Sergi, sanatçının yıllardır müzede duran zamansız eserleri bağlamasına ve bunları blockchain’in sunduğu gelecekteki yeniliklere bağlamasına olanak tanıyor.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Anadol, “Anıları gelecekle birleştirmenin ve görünmezi görünür kılmanın yollarını bulmaya çalışıyorum” diyor. Sergi 5 Mart 2023’e kadar devam edecek.

Daha fazla bilgi >> Nihai NFT Rehberi

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta MoMA CryptoArt Sergisini Duyurdu ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.