Skip to main content
Kripto Haberleri

MSI, “Metaverse-Ready” Dizüstü Bilgisayarını Piyasaya Sürüyor. – CoinCu Haberleri

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

MSI, oyuncular ve içerik oluşturucular için “” olan yeni bir dizüstü bilgisayar serisini tanıttı.meta veri deposuna hazır”, en yeni Intel CPU’lar ve Nvidia GeForce RTX 30 serisi dizüstü bilgisayar GPU’ları tarafından desteklenmektedir.

MSI, “Metaverse-Ready” Dizüstü Bilgisayarını Piyasaya Sürüyor.
Kaynak: MSI Oyun

kavramı meta veri deposu giderek daha popüler hale geliyor. Dünya çapında pek çok şirket, yeni sürece nasıl katılabileceklerini şimdiden incelemektedir. dijital devrim, ve dünyaca ünlü bilgisayar şirketi MSI da bir istisna değildir.

MSIology, oyun ve yaratıcı dizüstü bilgisayar geliştirmeleri sunan sanal bir lansmanla CES 2022’ye geri dönüyor. İyileştirmeler, güncellenmiş Intel ve Nvidia dahili bileşenlerini içerir ve metaverse için birkaç yepyeni lansman hazır.

Firma geniş bir yelpazede “Meta-Hazır” MSI Stealth, Raider ve Vector gibi dizüstü bilgisayarlar. Her ikisi de 12. Nesil CPU’lar ve bir RTX 3080 Ti grafik kartı ile donatılmıştır.

Her iki seçenek de MSI’ın Meta-Hazır rozetler mevcut dizüstü bilgisayarlar için. Meta-Ready dizüstü bilgisayarlar, işlemci ve grafik gücüne sahiptir. metaverse’nin sunduğu her şeyi halledin.

MSI, “Metaverse-Ready” Dizüstü Bilgisayarını Piyasaya Sürüyor.
meta evren

Meta veri deposu üretiyor internette bir heyecan ve siber trend belirleyiciler arasında güncel bir terimdir. Bazıları bunun yepyeni bir realiteye yol açacağını söylüyor.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg de bu kişilerden biri; Meta CEO’su, firmasını önümüzdeki beş yıl içinde bir “metaverse şirketi” haline getirmeyi hedefleyen metaverse konusunda hevesliydi. Bunu “internetin yeni nesli” olarak görüyor.

Zuckerberg bir istisna değildir. Meta veri deposu kavramı, hem yatırımcıların hem de benzeri kuruluşların ilgisini çekmiştir. Microsoft, geleceğin internet çağının bir parçası olmak isteyenler.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

Patrick

Coincu Haberleri