Skip to main content
Kripto Haberleri

Musk: SBF’nin 100 Milyon Dolar Değerinde Twitter Hissesine Sahip Olması Yanlış

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

23 Kasım 2022’de Twitter CEO’su, en son tweet’inde SBF’nin Elon Musk’ın Twitter’ında 100 milyon dolarlık bir yatırıma sahip olduğu haberine yanıt verdi.
Musk: SBF'nin 100 Milyon Dolar Değerinde Twitter Hissesine Sahip Olması Yanlış

Business Insider tarafından bildirildiği üzere FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried, Twitter’da yaklaşık değerinde bir hisseye sahip. 100 milyon dolar.

arasında Twitter yatırım anlaşması Elon Musk ve bankacı-kızarmış raporda atıfta bulunulmuştur. Twitter CEO’su, Bankman-Fried’e gece yarısından kısa bir süre sonra e-posta gönderdi. 5 MayısTwitter’ı satın almayı teklif ettikten birkaç hafta sonra 44 milyar dolaryayına göre, onu halka açık Twitter hisselerini Musk’ın özel şirketindeki bir hisseye dönüştürmeye çağırdı. Semafor’a göre Twitter hisseleri bu aydan itibaren FTX bilançosunda “likit olmayan” bir varlık olarak listeleniyor.

Musk’ın mesajı, Semafor’a göre Bankman-Fried’in Musk’ın Twitter hedeflerini desteklediğini ancak Twitter’a daha fazla yatırım yapamayacağını belirttiği bir mesajın ardından geldi. Yayına göre, kripto yaratıcısı kabaca sahip olduğunu belirtti. 100 milyon dolar anlaşmaya devredebileceği stokta.

Ancak bu yayına tepki olarak Twitter CEO’su, SBF’nin 100 milyon dolarlık Twitter hissesinin yanlış olduğunu doğruladı ve henüz netlik kazanmadı.

Musk: SBF'nin 100 Milyon Dolar Değerinde Twitter Hissesine Sahip Olması Yanlış

O zamanlar Twitter ile yapılan FTX CEO yatırım anlaşması reddedilmişti ve FTX konusu kripto para sektörüne önemli zararlar vermişti.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

tombul

Coincu Haberleri