Skip to main content
Kripto Haberleri

Nano Coin, Nexty Coin ile Karşılaştırıldığında – Crypto

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Nano ve Nexty: Bunlar gerçek ve pratik nakit alternatifleri mi? Hadi öğrenelim!

Blockchain artık bir hip geek-talk değil! Bitcoin, birçoğumuzun para birimlerini, defterleri, fon transferlerini ve işlemleri görme şeklinde devrim yaptı. Tüm sanal para birimlerinin güzelliği, neredeyse her birinin bir sorunu ele almaya çalışmasıdır. Ve burası da ilgi alanımız olan Nexty’nin devreye girdiği yer. Yazma sırasında, Nexty platformunun benzerliği, bu platformu daha iyi anlamak için Nano – XRB ile karşılaştırılacaktır.

Çok basit bir ifadeyle Nexty platformu, kullanıcılarını kolaylaştırmak için ultra hızlı aktarımlar sağlarken işlem ücreti kavramını ortadan kaldıracak bir işlem sistemi olarak tanıtılıyor. Bunun dışında, transferler ultra hızlıdır, çünkü işlemler madencilerin Bitcoin vb.

Bununla birlikte, Nexty’nin yaratıcıları tarafından yayınlanan teknik inceleme gereği, Nexty’nin birincil kullanımı, kamu finansmanı oluşturmaya yardımcı olmak için yeni kurulan e-ticaret işletmeleri içindir. İşlem olmadığından, ultra hızlı aktarım (2 saniye! Ve bu hemen hemen gerçek zamanlı) ve onay ücreti, fon toplama daha az sorun haline gelecektir. Madeni para cerrahi olarak e-ticaret mağazalarını hedef alıyor, çünkü bu, bu mağazaların alışveriş yapanlardan NTY paralarını kabul edeceği bir eko-sistem geliştirecek.

NTY’nin arkasındaki konsept, günlük çevrimiçi işlemleri sorunsuz bir deneyim haline getiriyor. NTY’nin arkasındaki ekip Blockchain geliştiricileri ve yerleşik pazarlamacılardan oluşur. Ekip üyelerinden bazıları tam yığın geliştirme ve pazarlama alanında on ila 12 yıllık deneyime sahiptir.

Bazılarınız Nano’nun – daha önce Railblocks, XRB olarak biliniyordu – nty ile aynı işlevleri zaten yerine getirmek olduğunu iddia edebilirsiniz. XRB coin, tescilli blok kafes veri yapılarını kullandığı için biraz benzersizdir. Bu nedenle, her Nano hesabın hızlı aktarım için gecikme süresini azaltan kendi blockchain’i vardır. Bunun dışında, XRB güç ve kaynak verimlidir ve işlem yürütme için üst düzey GPU sistemine ihtiyaç duymaz. Ancak, Nano akıllı sözleşme yeteneği ile birlikte gelmez. Akıllı sözleşmeler, herhangi bir kripto para birimi için tetikleyici alışverişi yapmak içindir. Bu sözleşmeler, finansal değeri olan herhangi bir maddi veya maddi olmayan varlık için fon, gayrimenkul, hisse senedi veya herhangi bir maddi olmayan varlık değişimine yardımcı olunmaktadır. Akıllı sözleşmeler, kripto paramızı kusursuz bir şekilde varlık değişimine taşırken broker ihtiyacını da yok eder. Bu farkın dışında NTV ve XRB (Nano) aşağı yukarı aynıdır. Nexty platformunun bir diğer önemli özelliği, Joomla gibi mevcut e-ticaret uygulamalarına entegrasyonudur. NTY geliştiricilerine göre, entegrasyon en fazla 3-4 saat sürer.

NTY’nin arz dengesi olan bir talebe ulaşmak için platform, yerleşik bir akıllı staking programı ile birlikte gelir. Bu program Nexty’yi satın alma, satma ve tutma bonusları ve kredileri sunar. Sistem aynı zamanda yatırımcılar ve günlük kullanıcılar içindir.

Nexty ve Nano platformlarının kapasitesi çok büyük. Kripto paranın geleneksel cüzdanların yerini aldığı ve işlemlerin hızlı olduğu bir dünya hayal edin! Örneğin, bir mağaza bekçisi BitCoin’i kabul ederse, işlem birkaç reşit olmayan kişi tarafından onaylenmeden önce size mal ve hizmeti teslim etmeyebilir. Ve şimdi, küçük doğrulamalardan bağımsız olarak sıfır işlem ücretiyle hızlı bir şekilde aktarılan bir para birimi aracılığıyla mal ve hizmetler için ödeme yaptığınızı yeniden hayal edin!