Skip to main content
Kripto Haberleri

Nano Fiyat Neden Aylanıyor?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

En İyi Crypto-IoT İşbirliği

Duyuru dün Nano merkezinden yapıldı. Nano IoT şarj cihazının piyasaya sürülmesi şirket tarafından onaylandı ve IoT endüstrisine en umut verici giriş olarak poz veriyor. IoT şarj cihazı ve ilgili cihazın yerli Nano coin üzerinde çalıştırılacağı söyleniyor.

Şu an itibariyle piyasaya sürülen şarj cihazı hala bir prototiptir ve şimdiye kadar ortaya çıkan özellikler:

  • Yalnızca kullanıcının işlemler için bir QR kodunu taramasını gerektirir
  • QR kodu mikro düzeyde yönetilen bir işlem süreci başlatır; bu nedenle değişim hakkında endişelenmenize gerek yok
  • Şimdiye kadar sadece NANO cüzdanlarla uyumlu mu

Nano Centre’ın bu duyurusu hem şirket hem de topluluk için büyük bir kilometre taşıdır, çünkü şarj cihazı başarılı bir şekilde test edildiğinde ve piyasaya sürüldüğinde, karşılanabilecek birçok gerçek kullanım vakası vardır. Tabii ki, gerçek dünyadaki kullanım durumları için bunu yapmak için, önceden gerçekleşmesi gereken birçok potansiyel koşum ve çoklu yineleme vardır.

Nano Dallar Dışarı

Nano, IoT alanına giren ilk kripto para birimi ve şirket değil, aslında üçüncü veya dördüncü. IOTA ve şu an itibariyle uzayda bulunan diğer birkaç madeni paranın arkasında. Ancak, bu madeni parayı çevreleyen heyecan ve beklenti, bu yolculuğa çıkmadan önce şirketin pazar anketini çok ilginç bir şekilde yapmış olmasıdır.

Nano şirketi, topluluğuyla etkileşime geçmek için YouTube kanalını kullandı ve elde ettiği geri bildirimler şirket için paha biçilmezdi. Topluluğun YouTube kanalına tepkisi ve içeriği, şirket için onlardan ne beklendiğini ve ne yapmaları gerektiğini açıkça gösterdi.

İşlerini çeşitlendirmeye yönelik bu hamleye sahip olan şirket, bu ürünle iot sektöründe küresel bir marka ismi olma potansiyeline sahiptir. Şirketin parası NANO da birçok borsada listelenmeye başlıyor. Bu da madalyonun piyasadaki büyük evlat edinilmesi ve fiyat artışının çok yüksek bir nedeni.

Fiyat Artışı, Daha Fazla Bekleniyor

Geçtiğimiz hafta boyunca Nano fiyatında %90’dan fazla artış görüldü. Ve son iki haftada %250 zam. İki hafta önceki fiyat $ 1.52 USD idi. Fiyat/değer zammı birden fazla nedene bağlanıyor. Bunlar arasında, şirketin coin NANO’sinin birçok borsa ve platform tarafından işlem yapılabilir bir kripto para olarak listelenmiş ve benimsenmiş olması da var.

Diğer iki neden, bu makaleden oldukça sezgiseldir, bunlarda şirketin şarj ürünüyle IoT ormanına çeşitlenmesi ve ilk ağ stres testlerinin uçan renklerle geri gelmesidir. Her kripto şirketinin topluluğun arkasına sahip olması çok önemlidir ve NANO’nun yaptığını söylemek güvenlidir. Yazının yazıldığı sırada coin’in güncel fiyatı 3,12 USD’dir.