Skip to main content
Kripto Haberleri

Nest Protocol belirteci (NEST/USD) – belirteç hakkında bilmeniz gerekenler

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Nest Protocol belirteci (NEST/USD), hafifçe soğumadan önce Salı günü %50 artışla işlem gördü. Token, 24 saatlik pozitif %326 değişimle işlem hacminde artış gördü. Bu heyecan verici jetonu ve protokolünü daha fazla araştırıyoruz.

Nest Protocol, bir web3 altyapı platformu olarak işlev görür. Stokastik varlıkların oluşturulmasını ve programlanmasını kolaylaştırır. Platform üzerine inşa edilmiştir Ethereum. Ethereum tabanlı bir belirteç olan NEST, protokolü çalıştırır. Platformun likidite ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. Belirteç ayrıca protokolde doğru fiyat teklifleri sağlayan kullanıcılar için bir ödül mekanizması görevi görür.

Nest Protocol belirteci, CoinMarketCap’te 76.64 milyon dolarlık toplam değerleme ile 190. sırada yer alıyor. Jetonun dolaşımdaki arzı 2,91 milyar jeton iken, maksimum arzı 10 milyar ile sınırlıdır.

NEST’in fiyatını belirleyen net temel unsurlar yoktu. Belirteç, sosyal ticaret platformlarında artan sözlere tanık oldu. Balon patlayacak mı?

Artan perakende ilgisinin ortasında NEST token fiyat analizi

TradingView’e göre NEST Grafiği

NEST’in teknik görünümü, RSI’nin 77’de olmasıyla tokenin aşırı alımda olduğunu gösteriyor. Kripto para birimi, 0,038 $’da dirençle karşılaştı ve kuyruklu çubukların oluşmasına neden oldu.

Genel eğilime bakıldığında, NEST’in fiyat momentumu düşüş yönünde. Kripto para birimi, sürdürülemez olan düzensiz yükseliş pop-up’larına tanık oluyor. Sonuç olarak, keskin bir düzeltme meydana gelebilir.

NEST’i satın almalı mısınız?

Fiyatın net temelleri olmadığı için NEST’i satın almak spekülatiftir. Gün içi kazanımların ardından potansiyel bir balon patlaması meydana gelebilir. kripto para birimleri ayı piyasasında kalır.

Sürdürülebilir bir yükseliş ivmesi için NEST’in direnci 0,038 dolardan temizlemesi gerekiyor. Bu, bir ayı kripto duyarlılığının ortasında daha yüksek bir fiyatı destekleyecek ortaya çıkan net temellere bağlı olacaktır. Olumsuz tarafı, izlenecek seviye 0,016 dolar.

NEST’i nereden satın alabilirim?

takas bölgesi

Swapzone, kripto para birimi topluluğu ile değişim hizmetleri arasında bir ağ geçidi olarak çalışan bir kripto değişim toplayıcısıdır. Swapzone, kullanıcıların tüm kripto para piyasasında en iyi döviz kurlarını bulmaları için uygun bir arayüz, güvenli kullanıcı akışı ve kristal netliğinde veriler sağlamayı amaçlamaktadır.

NEST’i bugün Swapzone ile satın alın

huobi

Kripto Para Yolculuğunuza Bugün Başlayın. Huobi Global, onu dijital varlık almak ve satmak için ideal bir yer haline getiren çeşitli özelliklere sahiptir.

NEST’i Huobi ile bugün satın alın