Skip to main content
Kripto Haberleri

NFT ile İlgili İnternet Aramaları Blockchain’in Zirvesinde

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Mütevazı NFT için 12 ay oldu. Maymunları bolca gördük, tartışma torbaları, oyunlarda gerçek bir devrim ve NFT odaklı bir metaverse’in ortaya çıkışı. Ancak o zaman uygun olur, yılı yüksek bir seviyede bitirmeli ve internette en çok aranan blockchain terimi haline gelmelidir.

Aralık 2021 itibarıyla, NFT en çok aranan kelimelerden biridir dünya çapında web’de, “kripto”, “blockchain” ve “bitcoin”i aşarak, internet sakinleri kendi görüşleri açısından kutuplaşmıştır. Bu şaşırtıcı sürüşe başkanlık etmek, komşu Güneydoğu Asya ülkeleri tarafından yakından takip edilen Çin’deki aramalar ve Venezuela’nın ilk dördü tamamlaması.

20 milyar dolarlık bir endüstri olmaya kapanan ve yavaşlama belirtisi göstermeyen mantarsız tokenın yükselişini yıl boyunca takip ettiyseniz şaşırtıcı değil. Onları sev ya da nefret etme. NFT’ler yılı bildiğimiz gibi şekillendirdive potansiyel olarak önümüzdeki aylarda stratosferik olabilir.

Tüm bunlar 2022’de nelerin bekl olacağını merak etmeye yol açıyor. Şimdilik, bu sadece bir spekülasyon, ancak bir tahminde bulunarak, daha büyük, daha iyi, daha vahşi ve daha temiz NFT’ler göreceğiz.

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.