Skip to main content
Kripto Haberleri

Oasis Network Coin$ 0.46 Tüm Zamanların Yüksek Direncini Yeniden Kurabilir

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Oasis Network coin teknik grafiğinde genel bir yükseliş trendi gösterir. Çift, yeni yüksek düşük seviyeden% 50 toplandığı son geri çekilme aşamasından etkileyici bir toparlanma gösteriyor. Son zamanlarda $0.34 işareti geri alan fiyat, $00.46 ATH direncine ulaşmak için fiyatı desteklemelidir.

ROSE/USD Günlük Zaman Dilimi Grafiği

Kaynak- Tradingview

ROSE coin grafiğinde Geçmiş Performans

Oasis Network coin, Temmuz ayı sonlarından itibaren yeni bir yükseliş trendi başlattı. O zamandan beri, madeni para yükselen bir trend çizgisi tarafından yönetilen yukarı doğru bir ralli yürüdü. Trend çizgisi fiyata birden fazla destek sağladı ve kripto yatırımcıları bu çizgi sağlam olana kadar boğa duyarlılığını koruyabilirler.

ROSE coin’deki son geri çekilme, 0.236 $ desteğine bırakarak değerinde% 55 indirim getirdi. Bu nokta, 100 EMA, yükselen trend çizgisi desteği ve önemli bir yatay seviye gibi önemli teknik seviyelerin birleşmesi nedeniyle alıcıların güçlü bir ilgi alanıydı.

Yuvarlama Alt Deseni Oluşturan Oasis Network Coin

Gül Fiyat Analizi: Oasis Network Coin Tüm Zamanların En Yüksek Direncini $0.46 Olarak Yeniden KurabilirKaynak-Tradingview

ROSE coin fiyatı 0.236 dolar baz desteği ile çift dip deseni oluşturdu. 26 Aralık’ta, fiyat bu model için 0.34 $ yakayı ihlal etti ve tüccarlar için uzun bir ticaret fırsatı sağladı.

Bugün, fiyat yeniden test için bir sabah yıldızı mum tamamladı. Ayrıca, 4 saatlik zaman dilimi grafiği, fiyatı tüm zamanların en yüksek direnci olan $0.46’a ve hatta belki de ötesine götürebilecek yuvarlamalı bir alt desen göstermektedir.

Basın saatine göre ROSE coin gün içi %17.56 kazançla 0.4 dolardan işlem görüyor. 24 saat hacim değişimi 324,4 Milyon dolar, bu da %68,5’lik bir artışa işaret ediyor. Coinmarketcap’e göre, coin mevcut piyasa değeri 1.4 Milyar dolar (+12.5) ile 79.

Teknik Göstergeler

  • -Günlük Göreli Güç Endeksi(67) aşırı satım alanından nötr seviyenin (50) üzerine geçerek güçlü bir toparlanma göstermektedir.
  • – 50 ve 100 EMA hatları, bu yükseliş trendinde/
  • -Geleneksel pivot günlük ROSE/USD grafik seviyesi ile dikkat çekici bir izdiham gösterir. Bu pivot seviyelerine göre kripto traderlar 0.45 dolar direncinde en yakın direnci 0.6 dolar seviyesinde bekleyebilirken, onu 0.6 dolar takip edebilir. Karşı uç gelince, destek seviyeleri $0.31 ve $0.166.

Feragatname

Sunulan içerik yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşuluna tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce piyasa araştırmanızı yapın. Yazar veya yayın, kişisel maddi kaybınızdan herhangi bir sorumluluk almaz.

Yazar Hakkında

Kaynak bağlantısıGörünümleri Deftere Naklet:
1