Skip to main content
Kripto Haberleri

OpenSea, 2022’ye 260 Milyon Dolarlık Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi ile Giriyor

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

NFT ticaret megaliti OpenSea, 2022’nin sadece ikinci gününde rekor kıran bir ticaret hacmiyle yeni yıla vahşi bir hızla girdi. 2 Ocak’tand tek başına, platform 260 milyon doların üzerinde dijital hatıranın el değiştirdiğini gördü.

Bu şaşırtıcı performans, başarılı bir Aralık ayının arkasından sıcak. platformda 3 milyar doların üzerinde işlem gördüğünü, ve büyük ölçüde Bored Apes’in başarısı ve onun birçok yan projesi tarafından yönlendiriliyor. beğenileri ile Eminem, Britney Spears ve Dave Chappelle’in hepsinin yakın zamanda Ape satın aldıkları bildirildi.

Rakamları toplayan analist ordusuna göre, BAYC ve MAYC koleksiyonları son 7 gün içinde 91 milyon dolar ve 84 milyon dolarlık işlem gördü ve yeni yılı üstlenmek için konumlandırırken yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Bir BAYC blok zinciri oyunu ve işlerde yerel bir yardımcı program belirteci ile, Bored Apes için ileri ve yukarı.

Bununla birlikte, tüm bunlara rağmen, bazı analistler OpenSea’nin gerçek ATH’sine 29 Ağustos’ta, boffinlerin düştüğü zaman ulaştığını iddia ederek, bu rekor kıran rakam konusunda hemfikir değil. Kumul Analizi rakamı 322 milyon dolar olarak belirledik. Bundan bağımsız olarak, yakın gelecekte her iki rakamın da gölgede kalması muhtemeldir.

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.