Skip to main content
Kripto Haberleri

OpenSea, içerik oluşturucuların doğrudan ana sayfası üzerinden jeton satışlarına ev sahipliği yapmasına izin vermek için

Yazan Eylül 21st, 2022Yorum Yazılmamış

Kripto koleksiyonları ve takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) için dijital pazar yeri olan OpenSea, içerik oluşturucuların kendi pazarında NFT’ler oluşturmasını ve dağıtmasını kolaylaştırmak için yeni bir girişim başlattı.

Bu yeni sürükleyici girişimin bir parçası olarak, içerik oluşturucular NFT koleksiyonlarını, şirketin pazarın yeni ana sayfasında daha fazla görünürlük ve keşfedilebilirlik sağlayacağını umduğu kendi özelleştirilebilir ve özel açılan sayfalarında başlatabilecekler. Özelleştirilebilir açılır sayfaların altında, içerik oluşturucular artık resim ve video paylaşma, ekip özetleri sağlama, yol haritalarını özetleme ve daha fazlasını yapma olanağına sahip olacak. Duyuruya göre:

“Drop sayfaları, düşüş, baskı programı, geri sayım saati ve tabii ki bir NFT galerisi hakkında bilgiler içerecek. Ayrıca koleksiyoncuların e-posta yoluyla uyarı ayarlamasına veya nane ne zaman döneceklerini hatırlatmak için takvimlerine eklemelerine izin vereceğiz.”

Opensea’daki proje düşüşleri ayrıca, bırakma deneyimini kolaylaştıracak, içerik oluşturuculara zamandan ve kendi özel akıllı sözleşmelerini oluşturmayla ilgili tekniklerden tasarruf sağlayacak yeni bir güvenli açık kaynaklı akıllı sözleşme olan SeaDrop’a da erişebilecek. Açıkdeniz paylaştı:

Çok aşamalı düşüşleri düzenleyebilen güvenli bir akıllı sözleşme geliştirmek, en önemli ve teknik olarak karmaşık unsurlardan biridir ve artık içerik oluşturucular SeaDrop kullanarak bu adımı tamamen atlayabilir.”

Ağustos ayında Cointelegraph, Opensea’nın hacminin, platformdaki günlük ve aylık işlemlerde büyük düşüşlerle düştüğünü bildirdi. Pazar, 1 Mayıs’ta 405.75 milyon dolarlık işlemden 28 Ağustos’ta yalnızca 5 milyon dolarlık NFT işlemine geçti.