Skip to main content
Kripto Haberleri

OpenSea, Platform İçin Yeni Güncelleme Başlattı

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Pazar lideri NFT pazarı OpenSea, platformda hikaye anlatımı, basitlik ve güvenliği vurgulayan yeni bir güncelleme başlattı.
OpenSea, Platform İçin Yeni Güncelleme Başlattı

Açık 19 Eylül, OpenSea en son güncellemeyi yayınladı. Yeni deneyim, projelerin doğrudan borsada başlatılmasını sağlar.

Bu yeni deneyim, hikaye anlatımını, basitliği ve güvenliği vurgular. İşte başlatılanların bir özeti:

  • İçerik oluşturucular çok yakında koleksiyonlarını özel açılan sayfalarla ve (yeni) ana sayfada daha fazla keşfedilebilirlikle başlatabilecekler.
  • Koleksiyonerler artık doğrudan bir OpenSea sayfasından darp yapabilecek.
  • OpenSea’deki Drop’ların erişimi olacak deniz damlasıiçerik oluşturucuların özel akıllı sözleşmeler oluşturmasına gerek kalmaması için drop deneyimine güç veren yeni, güvenli bir açık kaynak sözleşmesi.
OpenSea, Platform İçin Yeni Güncelleme Başlattı

Yeni güncellemeler önce iki proje ile yayınlanacak omgKirby ve Kanal Tres üzerinde 22 Eylül. OpenSea, daha fazla analitik dahil ederek, hikaye anlatımı öğelerini geliştirerek ve daha kullanışlı özellikler ekleyerek çoklu zinciri genişletmeyi ve yeni darphanelere girmeyi hedefliyor.

Yıllar geçtikçe, NFT pazarı, yeni kullanıcıları çekmek ve pazar payı savaşında bir adım önde olmak amacıyla platformu sürekli olarak geliştirdi ve yeniledi. Ağustos ayının sonunda, platform entegre edildi katman-2 Çokgen İşlem kalitesini artırmak için projenin kendisi tarafından geliştirilen Seaport protokolüne ve bir dizi yeni özelliğe.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

harold

CoinCu Haberleri