Skip to main content
Kripto Haberleri

Panaesha Capital Exchange (PCEX) Avantajları

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Kripto para piyasası 2017-2018’de patladı; kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri geçen yıl 700 Milyar ABD Dolarına ulaştı. Kripto para birimlerinin sunduğu muazzam piyasa potansiyeli ile dijital para birimi ticareti gelişiyor ve bir yıl içinde birkaç kripto borsası başlatıldı ve daha fazlası geliştiriliyor. Kripto borsalar, yatırımcıların kripto para birimlerini diğer kripto para birimleri veya itibari para ile değiştirebilecekleri platformlardır.

Panaesha Capital Exchange (PCEX), 2018’in 3. PCEX güvenli, hızlı, yüksek likidite sağlar ve ekstra güvenlik için bir broker kanalı istihdam eder. Platform tek elden bir ticaret çözümüdür; hem kripto para borsasına hem de kripto para birimini itibari para birimi işlemlerine sunar.

PCEX’in Faydaları

Çok fonksiyonlu Değişim Platformu

Birçok kripto borsası, hatta öne çıkan platformlar, sadece kriptodan kriptoya işlemleri destekleyerek tüccarları faaliyetlerini birden fazla borsada yürütmeye zorlar. Kripto para yatırımcıları önce belirli bir platformda itibari para karşılığında kripto para birimleri satın alır ve daha sonra likidite ve kar sağlamak için para birimlerini birkaç işlem platformu üzerinden dağıtır. Dijital para birimlerini fiat’a dönüştürmek için, tüccarlar sadece bir avuç platform seçeneğine sahiptir. PCEX, yüksek likidite sunan kapsamlı bir çözümdür; kripto tüccarlar tek bir platformda tüm esnaf yürütebilir ve aynı zamanda önemli getiri sağlanacaktır.

Yüksek Likidite

PCEX’teki dijital varlıkların likiditesini teşvik etmek için platform, hızlı hareket eden bir borsa için tüm temel özellikleri temsil eder;
İşlem işlemini basitleştirmek için kolay bir kullanıcı arayüzü. PCEX, aşinalık için Ulusal Borsa formatına benzer şekilde üretilmiştir.
Düşük işlem ücretleri (PCEX platformda işlem yapmak için çok az ücrette ısrar ediyor).
Üstün eşleşen bir motor aracılığıyla sofistike bir alım-satım prosedürü. Ticaret emirleri platformda hızlı bir şekilde eşleştirilecektir.

Yüksek Kalibreli Sipariş Eşleştirme

PCEX’teki kullanıcılara, varlıkları belirledikleri bir fiyatla satın alabilmeleri veya satabilmeleri için limit ticaret prosedürü sunulur; eşleşen motor, kullanıcıların ticaretini sınırlı bir süre içinde daha iyi bir fiyatla eşleştirerek satışı geliştirmeye çalışacaktır. Limit süresi tüccarlar tarafından belirlenecek ve daha sonra ticaret emri platformdan kaldırılacaktır. PCEX, üstün sipariş eşleştirme motoru aracılığıyla siparişleri hızlı bir şekilde eşleştirme yeteneğine sahiptir.

Uygun Ücretler

PCEX’te işlem yapmak için kripto tüccarlar sadece iki ücrete tabi olacaktır: işlem ücretleri ve para çekme ücretleri. PCEX’teki işlem ücreti, benzer hizmetler sunan diğer platformlardaki ücretlerden çok daha düşüktür. İşlem ücretlerinin önemli bir kısmı PCEX brokerlerine ve alt brokerlerine gider; platform kesimin daha küçük bir kısmını alacaktır.

Broker ve Alt Broker Kanalları

Kripto ticareti için brokerlar ve alt brokerler PCEX ticaret platformunun benzersiz bir özelliğidir. Kripto borsası platformlarındaki yatırımcılar genellikle zayıf müşteri desteği ve yavaş tepki süresi ile karşı karşıya kalırlar. PCEX, her ticarette tüccarlara şahsen yardımcı olmak için bir broker ve alt broker filosu istihdam ederek bu dezavantajı giderir. PCEX’teki yatırımcılara yardım için istedikleri zaman iletişime geçebilecekleri tek bir iletişim noktası atanacaktır. Hiçbir karanlık yanıt vermeme dönemi PCEX ile ilişkilendirilmeyecektir.

Broker kanalı ve olağanüstü hizmetler aracılığıyla PCEX, kullanıcılarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçlamaktadır. Broker kanalı ayrıca platforma bir güvenlik katmanı ekler.

Yüksek Güvenlik

Bu arada, PCEX’in birkaç güvenlik katmanı vardır. Platform, veri bütünlüğünü sağlamak için clark-wilson güvenlik mimarisi modeline sahiptir. Güvenlik sistemi, PCEX’teki bilgilerin kabul edildiğini doğrulayacaktır, böylece veri ihlalleri hep birlikte önlenebilir. Platformdaki güvenli operasyonlar denetçilerin işbirliği yapmasına ihtiyaç duyar; web sitesini korumak için cihazlar ve kimlikler mevcuttur. PCEX, kripto tacirlerine aşılmaz bir güvenlik seviyesi sağlar ve yatırımcıların kimliğini ve dijital varlıklarını bilgisayar korsanlarına ve kazara kayıplara karşı korur.

PCEX’teki tüm kullanıcılar, brokerlar ve alt brokerlar bir KYC / AML protokolünü tamamlamak zorunda; PCEX, gelecekte ortaya çıkabilecek her türlü düzenlemeye hazırlanıyor. Tüccarlar da platformda yasal davranış güvence altına alabilirsiniz.

Son

Kripto para birimi ticareti, fiyatların neredeyse her gün zirve yaptığı ve düştüğü değişken bir atmosferdir. Fiyatların oynaklığı ülke veya eyalet düzenlemelerine, güvenliğe, dijital para birimlerinin satıcı kabulüne, büyük oyunculara vb. Kripto para ticareti geleneksel hisse senedi e’den çok daha yüksek bir Yatırım Getirisi sağlarxchange; kripto para birimlerindeki erken yatırımcılar 2017-2018’de milyonlar kar etti.

Dijital para birimlerinin ve dijital para birimi ticaret platformlarının artan talebini desteklemek için PCEX, tam hizmet araçlarına sahip gelişmiş bir çerçeve benimser. Bir kripto tüccarı sorunsuz ve zahmetsiz ticaret yapmak için ihtiyaç alacağı her şey PCEX’te mevcuttur. Aslında, PCEX ekstra yol kat ediyor.

http://www.pcex.io’daki yeni ve olağanüstü kripto borsasını keşfedin.