Skip to main content
Kripto Haberleri

Panaesha Sermaye Borsası (PCEX)

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

PCEX’e Giriş

PCEX, hem dijital para birimini dijital para birimine hem de dijital para birimini itibari para birimi ticaretine destekleyen kullanıcı dostu bir kripto borsasıdır. Birden fazla güvenlik çerçevesi katmanına sahip olan PCEX, dünyanın en güvenli kripto borsalarından biridir. Platform, üstün bir sipariş eşleştirme mekanizmasına sahiptir ve müşterilerin piyasanın sunduğu en iyi fiyata işlem yapmalarına izin vermek için limit ticareti sunar.
Kripto borsalarının en büyük dezavantajlarından biri likidite eksikliğidir; PCEX, müşterilerin varlıklarına yüksek likidite sağlamak için stratejik ortaklıklar kuracaktır. Platform, yatırımcıların kar marjlarını korumak için piyasadaki en düşük işlem ücretlerine sahiptir.

PCEX’in Broker/Alt Broker Kanalları

PCEX’in broker ve alt broker kanalları, platformun sunduğu en iyi hizmetlerden bazılarıdır.
Platform, müşterileri en iyi dijital para birimi uygulamalarına yönlendirmek için donanımlı iyi eğitimli bir broker ve alt broker kanalına sahiptir. Kanal aynı zamanda müşteriler ve platform arasında bir bağlantıdır.
Bir broker / alt broker olarak, müşterilerinizin dünyanın en hızlı büyüyen pazarına yönlendirerek gelirlerini genişletmelerine yardımcı olun; dijital para piyasası. Kripto sektörü, 2017-2018 yılında yüzlerce yatırımcıyla 14 Milyar dolarlık bir pazara dönüşerek zirveye ulaştı. Mevcut pazarda en hızlı büyüyen endüstri olarak bilinen kripto endüstrisi, hisse senedi, gayrimenkul ve yatırım fonları da dahil olmak üzere tüm yatırımlar arasında en yüksek yatırım getirisi değerine sahiptir. Brokerlar ve alt brokerlar olarak, müşterilerinizin getirilerini katlanarak artırmalarına yardımcı olarak bu karlı pazarın bir kısmını yakalayın.

PCEX Broker/Alt Broker olmanın faydaları

Gelişen bir sektöre girme fırsatına ek olarak, PCEX’in brokerleri ve alt brokerleri birkaç cazip avantaja sahiptir:
Yüksek bir aracılık ücreti: PCEX’in ücret yapısı, brokerlere ve alt brokerlere fayda sağlamaya meyillidir ve sadece kar toplamaya daha az meyillidir. PCEX, aracıların iyi telafi edilmesini sağlayarak, müşterilere yalnızca ilk kazanç yerine bir ağ büyütmeyi amaçlamaktadır.

Sınırsız teşvik: Platform, her bir hizmet için brokerlara ve alt brokerlere büyük teşvikler sunar.

Pazar eğitimi: PCEX’e katılarak, brokerlar ve alt brokerler alanında uzmanlardan ücretsiz eğitim alma hakkına sahiptir. Panaesha Capital, PCEX müşterilerini başarılı kripto ticaretine yönlendirmelerini sağlamak için acenteleri ticaretin püf noktalarıyla donatacak.

Son

PCEX ile bir broker / alt broker olarak kripto para birimi ticaretinin yüksek gelirli endüstrisine katılın. Platform piyasadaki en iyi özelliklerden bazılarına sahiptir ve müşterilere yüksek likidite ve en düşük işlem ücretleri sunar. Müşterilerinizin kripto ticaretinde maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olurken yüksek aracılık ücretleri ve cazip bonuslar kazanın.