Skip to main content
Kripto Haberleri

PGA Tour, NFT Platformunu Başlatmak İçin İmzayla Ortak Oldu

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Golfün önde gelen profesyonel turu olan PGA, kendi özel NFT platformunu başlatmak için Tom Brady’nin takas edilemez token (NFT) pazar yeri Autograph ile işbirliği yaptı.
PGA Tour, NFT Platformunu Başlatmak İçin İmzayla Ortak Oldu

Çok yıllı ortaklık, PGA’nın görüntü ve oyuncu verileri veritabanından türetilen NFT materyali ile sonuçlanacak ve tüm platform parası doğrudan oyuncuların ceplerine geri dönecek. Yeni NFT platformunun canlı olması bekleniyor 2023’ün başlarında.

Golf turu, uzun vadeli NFT ortaklıkları kurmak için diğer büyük spor liglerine katıldı, ancak bunu Autograph ile yapan ilk tur. bu NFL ve NBA ile uzun vadeli NFT pazaryeri anlaşmaları var. Akış blok zinciri mucit Şık Laboratuvarlarsüre Beyzbol Ligi (MLB) ile bir NFT işbirliğine sahiptir. şeker dijital.

Son iki yılda Autograph, giderek önemli isimleri platformuna çekti, golf endüstrisindeki en dikkat çekici isim, şu anda firmanın ortağı olan Tiger Woods.

Jimnastikçi Simone Biles, kaykaycı Tony HawkUlusal Futbol Ligi oyun kurucu Justin Herbertve tenis şampiyonu Naomi Osaka birlikte çalışmış sporcular arasındadır. İmza.

PGA Tour, NFT Platformunu Başlatmak İçin İmzayla Ortak Oldu

Autograph, ilk NFT ürününü kendi web sitesinde yayınladı: bir Tom Brady “sezonluk bilet” etkinlikler, benzersiz donanımlar ve daha fazlası gibi ayrıcalıklara sahip özel bir hayran kulübüne giriş hakkı veren geçiş kartı. Her biri 2.500 NFT maliyetler 750 $ ve girişimin ilk “İmza Deneyimi” serbest bırakmak.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

harold

CoinCu Haberleri