Skip to main content
Kripto Haberleri

Piyasa Kıyamet Günü Olmaya Devam Ederse Core Scientific 2023 Sonunda Kapanabilir

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Core Scientific, yeni finansman kaynakları bulmaya ve maliyet düşürmeye çalışırken, Kasım 2023’ten sonra operasyonlarına devam etme kabiliyeti hakkında önemli şüpheler olduğunu belirtti.
Piyasa Kıyamet Günü Olmaya Devam Ederse Core Scientific 2023 Sonunda Kapanabilir

Şirket, bir Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu dosyasında şunları söyledi:

“Finansman ve sermaye piyasası işlemleri yoluyla fon sağlama yeteneği birçok risk ve belirsizliğe tabidir ve mevcut piyasa koşulları bu sermaye ve likidite kaynaklarının mevcudiyetini azaltmıştır. Şirketin sürekliliğini Kasım 2023’e kadar sürdürebileceğine dair önemli şüpheler var.”

Piyasa Kıyamet Günü Olmaya Devam Ederse Core Scientific 2023 Sonunda Kapanabilir

Core Scientific’in sorunları, artan güç maliyetleri, düşen güç maliyetleri gibi endüstri sorunlarının bir yansımasıdır. Bitcoin fiyatlar ve daha zor madencilik. Argo negatif nakit akışı yaşadığını bildirirken, bilgi işlem Kuzey zaten iflas ilan etmişti.

Core Scientific ayrıca üçüncü çeyrek satışlarını bildirdi. 162,6 milyon dolara %0,9 düşüş önceki çeyrekten. Yılın ilk dokuz ayında toplam net zarar 1,7 milyar dolarikinci çeyreğe göre düşüş 862 milyon dolar ve çeyreğin net zararı 434,8 milyon dolar.

Madenci daha önce yıl sonuna kadar parasının bitebileceğine ve yıl sonuna kadar ödeme yapamayacağına dair bir uyarı yayınlamıştı. Ekim.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberler