Skip to main content
NFT Haberleri

Playboy ve Tony Hawk Sandbox Son LAND İndiriminde Öne Çıkacak

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

En iyi Ethereum meta deposu Kum havuzu Tony Hawk, Snoop Dogg ve Playboy gibi ağır hitlerle işbirliği içinde yeni, üç parçalı bir LAND satışı duyurdu! Yarından itibaren (24 Kasım), oyuncular Sandbox’ta yeni LAND satın alabilecekler. Bu, Sandbox’ın bir LAND satışı başlatmak için birden fazla markayla ilk kez bağlantı kurması. Bu işbirliği hakkında daha fazla ayrıntı ve kendinize nasıl biraz sanal gayrimenkul edinebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Yeni İndirimde Sandbox Üzerinden ARAZİ Nasıl Alınır?

LAND, Sandbox oyununu/meta evrenini oluşturan sanal emlak olarak adlandırılır. Bu NFT’ler Opensea gibi dijital pazar yerlerinde kullanıcıların satın alması, satması, takas etmesi vb. Bunlar arasında 50 site, 695 normal LAND, 134 premium LAND ve 19 1-of-1 adet LAND yer alır. Bir “emlak”, oyunda daha büyük bir parsel oluşturmak için birbirine bağlanan birden fazla LAND parçasından oluşur. Yalnızca beyaz listedeki kullanıcılar 1 ve 24 saat içinde yalnızca 1 LAND satın alabilecek. İki tür beyaz liste çekilişi vardır: Normal LAND çekilişleri ve Premium LAND çekilişleri. Listelerden birine veya her ikisine birden katılabilirsiniz, ancak yalnızca Premium beyaz liste yeri veya Normal beyaz liste yeri kazanabilirsiniz, ikisini birden kazanamazsınız

Ayrıca, standart ve premium LAND satışlarını tahsis etmek için kör oylama sistemi uygulanmaktadır. Kör oylama aynı zamanda rastgele seçim yoluyla bazı oyuncuların Snoop Dogg, Paris Hilton vb. müzayede Her kişi/cüzdan, kullanıcı başına yalnızca bir arazi varlığından sorumlu olacaktır.

24 Kasım'da başlayan Sandbox LAND satışlarının üç dalgasının bir resmi.  3 dalgayı da tanımlar ve Tony Hawk, TIME, Voxies, vb. gibi ortakları gösterir.

Platformda California Dreamin, The Galleria ve Voxel Madness adlı üç arazi satışı dalgası var. İlk “California Dreamin” dalgasında, Playboy gibi yerel Kaliforniya merkezli markalar ve efsanevi rapçi Nipsey Hussle’ın “The Marathon Outfit”i yer alıyor. LAND satışının ilk dalgasına kendi adreslerinden ulaşabilirsiniz. resmi internet sitesi.

The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget şunları söyledi: “California Dreamin’in California markaları gibi benzer bir temayı paylaşan birden fazla markayı dahil ederek. […] kullanıcılar artık, bir şehir için yaşamak istediğiniz semti seçmek gibi benzer bir temayı paylaşan birden fazla ortağa komşu olma şansına sahipler.” Üstelik arsa satışlarında ilk dalganın ardından 1 Aralık’ta ikinci dalga başlıyor. İkinci dalga, Cipriani, TIME ve diğerleri gibi ortaklarla ARAZİ satışlarını görüyor. Ayrıca Galleria, sanal moda, konukseverlik ve medyayı kapsayan mahalle deneyimleri içerecek.

Korumalı Alan Hakkında

Sandbox, Roblox veya Minecraft’a benzer bir blockchain metaverse oyunudur. Oyun, sürükleyici bir metaverse deneyimi sağlamak için blockchain teknolojisini kullanır. Oyuncuların NFT’ler aracılığıyla oyun içi varlıklara sahip olmalarına ve OpenSea gibi pazar yerlerinde sanal arazi satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanır. Ayrıca, bu arsalar geleneksel gayrimenkullere benzer ve sanal etkinlikler, çevrimiçi toplantılar ve diğerleri gibi çeşitli yardımcı özellikler için kullanılabilir. Oyun ayrıca, parça başına 1,05 ETH taban fiyatından başlayan toplam 166.464 LAND içerir.

Posta Playboy ve Tony Hawk Sandbox Son LAND İndiriminde Öne Çıkacak ilk ortaya çıktı NFT Akşamı.