Skip to main content
NFT Haberleri

Polygon Studios, PolkaPet World ile ortak oldu

Yazan Ağustos 18th, 2022Yorum Yazılmamış

Forj’a ait bir marka olan Polygon Studios ve PolkaPet World, bugün koleksiyonculara sunulan Polygon Pets adlı yeni bir Pets koleksiyonunu görecek özel bir ortaklık duyurdu.

Polygon Pets, Forj ile Pets dünyasına girişimizi işaret ediyor ve projemizin hayranları için yeni katılım yolları açıyor. Oyunlaştırılmış deneyimler için fırsatlar çok geniştir ve Polygon ekosistemine yeni izleyiciler getirecektir.” – Charnjit Bansi

Üç karakter, Hindistan’ın bazı ünlü büyük kedilerinden esinlenmiştir: Kraliyet Bengal Kaplanı (Paarja), Bulutlu Leopar (Kaali) ve Hint Leoparı (Baiyun). Her karakter, Polygon ekibinin önemli üyeleriyle yakın işbirliği içinde oluşturuldu ve dört farklı nadirlikte olacak: Noble Onyx, Majestic Pearl, Royal Sapphire ve Opulent Diamond.

 

Her nadirlik daha yüksek bir fayda değeri ile gelecek ve Polygon markası için endüstride bir ilk olan bazı karakterler, oyuncuların sanal oyunlara katılmak için ödüller kazanabilecekleri The Sandbox’ta bir metaverse deneyimine katılmalarını bile sağlayacak. ve zorluklar.

 

Polygon Oyun Tasarımı Başkan Yardımcısı Charnjit Bansi, “Polygon Pets, Forj ile Pets dünyasına adımımızı atıyor ve projemizin hayranları için yeni katılım yolları açıyor” dedi. “Bir meta veri deposu aktivasyonunu içerecek olan oyunlaştırılmış deneyimler için fırsatlar çok büyük ve bunun Polygon ekosistemine yeni izleyiciler getireceğinden eminiz.”

 

Polkapet Dünya Takım Lideri Said Harry Liu, “Polygon ekibinin kendi benzersiz Polygon Pets koleksiyonuna sahip olması, Pets topluluğumuza keşfedilecek yepyeni bir boyut sağlıyor” dedi. “Her biri endüstri lideri sanatçılarla tasarlanan üç yeni Pet karakterimizi herkese tanıtmak için sabırsızlanıyoruz”

 

PolkaPet Dünyası Hakkında
PolkaPet World tarafından oluşturulan bir NFT projesidir. forj Polkadot ekosistemindeki en büyük isimlerden bazılarıyla ortaklaşa. Her PolkaPet, belirli bir Polkadot projesini temsil eden sanatsal bir yaratık olarak vücut bulur.

 

Tüm PolkaPet’ler, PolkaPet NFT’lerini cüzdanlarında tuttukları için topluluk üyelerini ödüllendirmek için projeye özel benzersiz bir yardımcı programa sahiptir. Yardımcı program, ücretlerde indirim, PolkaPet kart sahiplerine jetonların bir airdrop’u veya diğer çeşitli yardımcı programlar olabilir. $PETS belirteci, PolkaPet World ürünleri ve hizmetleriyle etkileşim kurmak ve ayrıca yönetim haklarına ve özel satışlara erişime izin vermek için kullanılan hizmet simgesidir.

 

PolkaPet World’ü takip edin:

 

Çokgen Hakkında

 

Çokgen Web3 için ölçeklenebilir, uygun fiyatlı, güvenli ve sürdürülebilir blok zincirleri sunan lider blok zinciri geliştirme platformudur. Büyüyen ürün grubu, geliştiricilere L2 (ZK Toplamaları ve İyimser Toplamalar), yan zincirler, hibrit, bağımsız ve kurumsal zincirler ve veri kullanılabilirliği dahil olmak üzere büyük ölçeklendirme çözümlerine kolay erişim sağlar. Polygon’un ölçeklendirme çözümleri, barındırılan 37.000’den fazla merkezi olmayan uygulama, işlenen toplam 1,6 milyar işlem, 142 milyondan fazla benzersiz kullanıcı adresi ve güvence altına alınan 5 milyar dolardan fazla varlıkla yaygın bir şekilde benimsendi. Poligon, Web3 ekosisteminin karbon negatif olmasına öncülük etme hedefiyle karbon nötrdür.

 

Eğer bir Ethereum Geliştiricisiyseniz, zaten bir Poligon geliştiricisisiniz! DApp’iniz için Polygon’un hızlı ve güvenli txn’lerinden yararlanın, başlayın burada.

Posta Polygon Studios, PolkaPet World ile ortak oldu ilk ortaya çıktı NFT KÜLTÜRÜ.