Skip to main content
Kripto Haberleri

Proje Mucidi Duyurdu: Bu Altcoin Patlayıcıyı Ralli Yapabilir!

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Cardano Kurucu Charles Hoskinson bugün altcoin projesi üzerine 175’ten fazla proje inşa edildiğini ve 2022’nin ilk çeyreğinin sonuna kadar bir düzineden fazla projenin başlatılacağını belirtti. Hoskinson’ın yol haritası doğrultusunda ADA fiyatında net bir ralli belirlenebilir. Önceki Youtube gönderilerinde DeFi sektörüne atıfta bulunan Hoskinson, yanlış bilgileri temizlemek için aşağıdaki tweet’i paylaşıyor:

Doğru bilgilerin mevcut olduğundan emin etmenin ne kadar zor olduğunu gösteren eksiksiz bir örnek. Bugün 175’ten fazla projenin inşa olduğunu söyledim. Cardanove Q1’in sonuna kadar bir düzineden fazla proje başlatılacaktır. Daha sonra Reddit’te 178’in tamamını hemen Q1’de iddia eden bir tartışma başladı.

Altcoin projesi düzenli bir DeFi endüstrisi yaratmayı planlıyor

Reddit’te dolaşan yanlış bilgileri temizlemek için, Cardano’nun kurucu, yakın zamanda attığı bir tweet ile birlikte gelişmeleri açıklayan bir grafik paylaştı. Şu anda Cardano 1 Ocak’tan bu yana web sitesinde inşa edilen 178 projeyi kaydeder. Daha önce Hoskinson, Colorado’daki evinden yaptığı bir YouTube yayını sırasında merkezi olmayan finansın tuzaklarını vurgularken DeFi endüstrisini düzeltme hedefini açıkladı. Hoskinson diyor Cardano DeFi’nin düşük kaliteli uygulamaları ayıklaması için belirli bir standartlar kümesi oluşturarak vurgulanan tuzakları düzeltebilir.

Cardano (ADA) fiyat analizi

Cardano Aralık ortasından bu yana düzenlenen rallide 1.594 dolara ulaştı. ADA/USD istikrarlı bir şekilde yükseldi ve art arda altı gün boyunca yeşilde işlem gördü. Ancak analist Tomiwabold Olajide’ye göre, bu bir konsolidasyon dönemi ve küçük bir geri çekilmeyi takip edebilir. Cardano sonraki seanslarda yükseliş trendine devam edebilir. Analist ayrıca kısa vadeli tahminlerini de paylaşıyor: