Skip to main content
Kripto Haberleri

REFI şimdi nereden alınır

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

REFI, bir DeFi ürünleri ve hizmetleri sistemi olan Realfinance Network’ün simgesidir. Son 24 saatte değeri onda bir arttı. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız – REFI nedir ve nereden satın alabilirsiniz – bu makalede tüm ayrıntıları ve daha fazlasını öğrenmek üzeresiniz.

Şimdi REFI satın almak için en iyi yerler

REFI çok yeni bir varlık olduğu için henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de bir DEX (merkezi olmayan borsa) kullanarak REFI satın alabilirsiniz, bu da birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. REFI’yi hemen satın almak için şu adımları izleyin:

1. BNB’yi aşağıdaki gibi düzenlenmiş bir borsa veya komisyoncudan satın alın Binance ›

öneririz Binance çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir takas ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemi sunar.

2. BNB’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve madeni paralarınızı oraya göndermeniz gerekecek.

3. Cüzdanınızı SushiSwap DEX’e bağlayın

SushiSwap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık BNB’nizi REFI ile değiştirebilirsiniz.

Artık bağlı olduğunuza göre, REFI dahil 100’lerce jeton takas edebileceksiniz.

REFİ nedir?

REFI’nin yaratıcıları, kullanıcıların farklı BEP20 jetonlarını değiştirmek için platformu kullanabilecekleri Binance Smart Chain üzerinde bir takas oluşturmayı planlıyor. Protokole katılanlar kendi Refi tokenlerini kullanarak bunu değişim aracı olarak kullanabilirler. REFI ayrıca platformlarında çiftçilik ve staking başlatacak.

Bugün REFI almalı mıyım?

Geçmişi olmayan yeni jetonlara yatırım yaparken dikkatli olun. Daha fazla bilgi edinmek ve tüm fiyat tahminlerini bir tuz tanesiyle almak için web sitelerini ziyaret edin.

REFI fiyat tahmini

Digital Coin Price, REFI’de çok yükselişte. Şu anda 0,0032$’dan işlem görüyor ve gelecekte olası en düşük fiyatının 0,01$ olacağını tahmin ediyorlar. 1 REFI’nin fiyatı bir yıl içinde mevcut fiyatının neredeyse iki katı olan 0,005$’a ulaşacak.

Sosyal medyada REFI