Skip to main content
NFT Haberleri

Reza Deghati Eşsiz Fotoğraf NFT Koleksiyonunu Başlattı

Yazan Mart 18th, 2023Yorum Yazılmamış

Web3 platformu LaCollection, ilk çıkışını yapmak için ünlü foto muhabiri Reza Deghati ile ortak oldu fotoğraf NFT’si koleksiyon – Göz Göze. Bu yeni Web3 projesi, REZA’nın izleyicileriyle yeni ve heyecan verici yollarla etkileşim kurma hedefini desteklemeyi amaçlıyor. Aşağıda bu ilk dijital fotoğraf koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinin.

REZA'nın ilk fotoğraf NFT koleksiyonundan kameraya bakan yeşil gözlü genç bir kızın resmi

Reza Deghati’den Eye To Eye Photo NFT Koleksiyonu Hakkında

Eye to Eye koleksiyonu, REZA’nın en ünlü fotoğraflarının en kaliteli dijital versiyonlarını içerir. Ayrıca koleksiyona eşlik eden REZA’nın seslendirmeli anlatımlı özel videoları da bulunmaktadır. Sanatçılar için bir masterclass platformu olan Artist Academy, REZA’nın fotoğraflarının blockchain lansmanını da destekledi. Bu, REZA’nın fotoğraflarının ilk kez dijital olarak satın alınabileceği özel bir etkinliktir.

bu ilk REZA sürümü, dört sınırlı dijital sürüm içerir 22 Mart’ta başlıyor. Bu resimler çocukluk teması etrafında dönüyor.

Alıcılar ayrıca portföy incelemesi, REZA’nın Paris’teki stüdyosunu ziyaret etme şansı ve sanatçı tarafından imzalanmış bir kitap gibi özel avantajlar elde eder. Ayrıca genç fotoğrafçılar da efsane foto muhabiri ile tanışma fırsatı yakalayacak.

REZA hakkında

REZA, hayatını dünyanın dört bir yanındaki insanların zorluklarını ve özlemlerini çekmeye adamış üretken bir fotoğraf sanatçısı. Özellikle çatışma bölgelerinde ikamet edenler. Kamera merceğiyle yaptığı vizyonların çıktısı, en iyi dergilerin ön sayfalarında yer aldı. Bunlar aynı zamanda Time Magazine ve National Geographic gibi ikonik yayınları da içerir.

Bu Web3 girişimi, çocukların görsel eğitimine yönelik hayırsever çabalarını da desteklemeye yardımcı oluyor. Buna, dünya çapında mülteci kamplarında ve banliyö bölgelerindeki gençlere fotoğrafçılık eğitimi veren, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Reza Visual Academy de dahildir.

LaCollection, yeni nesil sanat meraklılarını dünyanın önde gelen kültür kurumları, sanatçıları ve koleksiyonlarıyla buluşturmak için yeni teknolojiyi kullanmayı amaçlıyor.

Posta Reza Deghati Eşsiz Fotoğraf NFT Koleksiyonunu Başlattı ilk ortaya çıktı NFT Akşamı.