Skip to main content
Kripto Haberleri

Ribbon Finance (RBN), V2 ve Avalanche entegrasyonunun kullanıma sunulmasından sonra %60 arttı

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

DeFi, 2021’de kripto pazarının yıkıcı alanlarından biri ve 2022’ye kadar kriptonun toplu olarak benimsenmesini sağlamaya devam edecek.

2022’de oldukça iyi bir başlangıç ​​yapan DeFi projesi, finans mühendisliğinin otomatikleştirilmiş opsiyon stratejileri gibi yapılandırılmış ürünler oluşturmak için kullandığı bir protokol olan Ribbon Finance’tir (RBN). Kullanıcılara zaman içinde sürdürülebilir getiriler sağlamak için tasarlanmıştır.

TradingView’den elde edilen veriler, RBN fiyatının 30 Aralık’ta sadece 1,83 $’dan işlem gördüğünden bu yana %146’dan fazla artarak 3 Ocak’ta günlük en yüksek seviyesi 4,50 $’a yükseldiğini gösteriyor. -Saat işlem hacmi 60.6 milyon $’a yükseldi.

Ribbon Finance (RBN), V2 ve Avalanche entegrasyonunun kullanıma sunulmasından sonra %60 arttı

RBN / USDT 4 saatlik fiyat tablosu | Kaynak: TradingView

Son RBN rallisini ateşleyen üç neden, Ribbon Finance V2’nin tanıtılması, Ribbon Finance ekosistemine yeni blok zinciri ağlarının eklenmesi ve Ribbon Finance protokolünün Toplam Kilitli Değerindeki (TVL) artıştır.

Şerit V2 yayınlandı

RBN’de fiyat artışını yönlendiren en büyük gelişmelerden biri, serbest bırakmak Cilt V2. İlk olarak Ağustos 2021’de duyurulan proje, kademeli olarak likiditeyi dönüştürdü ve yeni özellikleri test ederken havuzlarını oluşturdu.

“Bu haftanın kazançlarına hak kazanmak için (7/1) Cuma gününden önce pozisyonlarınızı V1’den V2’ye taşımayı unutmayın! V1’den çekildiğinizde ücretlendirilirsiniz ancak V1 -> V2’den geçiş ücretsizdir (gaz ücretleri hariç) ”.

V2 ile birlikte gelen yükseltmeler, akıllı sözleşmelerin kasanın sattığı seçenekler için gerçek fiyatı belirlemesine izin verme yeteneği de dahil olmak üzere Şerit Kasasını merkezi olmayan hale getirmeye odaklanır. Ek olarak, bir zincir üstü açık artırma mekanizması oluşturmak, yalnızca piyasa yapıcıları beyaz listeye eklemek yerine kasanın diğer tarafındaki herkesin katılmasına olanak tanır.

Ribbon V2 ayrıca, RBN sahiplerinin her kasanın stratejisini ve ayrıca her kasanın gerektirdiği yönetim ve performans ücretlerini birlikte belirlemesine olanak tanıyan yönetilebilir Kasa parametreleri oluşturan Protokol Kasası Muhasebe Sistemine yönelik bir yükseltme içerir.

Bu yeni yükseltmeler, Ribbon Finance’i daha çok ortaklaşa sahiplenecek ve ayrıca uzun vadeli getirilerin artmasına yardımcı olacak.

Entegre çığ bandı

RBN’nin ilerlemesinin ikinci nedeni, yakın zamanda dahil edilmesidir. destek Kullanıcıların AVAX yatırabilecekleri ve basın zamanında %24,18 kâr elde edebilecekleri yeni bir AVAX premium çağrı kasası içeren Avalanche (AVAX) ağı için.

“Bugün, Ribbon’un Avalanche’da mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık kullanıcılar, Ribbon’dan AVAX Insurance Call Vault aracılığıyla AVAX’ları ile kar elde edebilirler! “

Protokole göre, Avalanche için destek eklenmesi, projenin diğer ağlar için destek eklemeye devam etmeyi planladığını belirten “Ribbon’un çok zincirli bir geleceğe ilk adımını işaret ediyor”.

Yazma sırasında, yaklaşık 15.3 milyon dolar değerinde 144.320 AVAX, Ribbon Finance günlüğünde kilitlendi.

Kilitli toplam, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Ribbon Finance’in artan gücünü gösteren üçüncü bir işaret, TVL’nin 3 Ocak’ta 295.96 milyon dolarlık yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmasıdır. Eski Def.

Ribbon Finance (RBN), V2 ve Avalanche entegrasyonunun kullanıma sunulmasından sonra %60 arttı

Şerit Finans üzerinde TVL | Kaynak: Defi Lama

TVL’deki önemli artış, 15 Aralık 2021’de Avalanche desteğinin başlamasıyla aynı zamana denk geliyor ve diğer ağlar için destek ekleme olasılığını müjdeliyor. Bu, gelecekte daha fazla büyümeyi teşvik edebilir.

AVAX Insurance Call Vault’a ek olarak, Ribbon Finance şu anda Ethereum ağında Aave Insurance Call Strategy (AAVE), stETH Collateralized ETH Insurance Call Strategy ve Sell Order Strategy dahil olmak üzere altı farklı otomatik ürün sunmaktadır. yvUSDC ile teminatlandırılmış ETH, ETH sigortasının çağrı stratejisi, WBTC sigortasının çağrı stratejisi ve ETH’nin satış emri stratejisi.

Ribbon Finance (RBN), V2 ve Avalanche entegrasyonunun kullanıma sunulmasından sonra %60 arttı

Ribbon Finance’te Ethereum tabanlı kasalar | Kaynak: Ribbon Finance

Haberleri takip etmek ve bu makale hakkında yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

Öğretmen

Cointelegraph’a göre

Youtube Kanalını Takip Edin | Telegram kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin