Skip to main content
Kripto Haberleri

Ripple XRP/USD için önemli çıkış yaklaşıyor. İşte fiyat hareketi ve analizi.

Yazan Ekim 7th, 2022Yorum Yazılmamış

  1. Ripple’ın SEC ile olan davası, düzenleyicinin XRP dostu firmaları çarpmasıyla devam ediyor
  2. XRP, geçen hafta konsolide olmasına rağmen yükselişini sürdürüyor
  3. Görünürde 0,60 ABD doları olan bir iç çubuktan bir çıkış bekleyin

dalgalanma XRP/USD yükselişini koruyor ancak son zamanlarda konsolide oluyor. Ripple’ın SEC ile olan davasıyla ilgili gelişmeler, ana fiyat katalizörü olmaya devam ediyor.

5 Ekim’de SEC, Ripple’ı destekleyen iki firma tarafından mahkemeye sunulan ami brifingleri protesto etti. Düzenleyici, özetlerin önceki mahkemenin emriyle çeliştiğini ve keşif kurallarının sınırlamalarının dışında kaldığını söyledi. Ripple, o zamandan beri SEC’i, XRP dostu firmaları özet yargıdan önce durdurma girişimi nedeniyle çarptı.

Ripple’ın SEC ile olan davasının sonucu belirsizliğini koruyor olsa da, XRP alıcıları kazanmak için konumlanıyor. Eylül ayında CoinJournal rapor edildi Ripple ve SEC, davanın özet kararı için çağrıda bulundu. Aslında, SEC’in dost firmaları engellemeye yönelik son girişimi, sarsılmış bir düzenleyici spekülasyonlarını artırıyor. Şu anda hiçbir şey gerçek değil, ancak bunun daha sonra nasıl oynayacağı görülmeye devam ediyor.

XRP haftalık grafikte bir iç çubuk oluşturuyor

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracılık şirketidir. Kripto ticareti komisyonsuz sunar ve platformdaki kullanıcılar manuel olarak yatırım yapma veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro, kullanıcıların popüler yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasına olanak tanıyan benzersiz bir CopyTrader sistemine bile sahiptir.

Bugün eToro ile XRP satın alın

Capital.com

Capital.com, kullanıcıları için 200’den fazla kripto para birimi sunan küresel bir komisyoncudur. Gibi bir dizi özellik ile birlikte gelir; mükemmel güvenlik, 7/24 destek, demo hesaplar ve çok çeşitli varlıklar. Bunun da ötesinde, diğer kripto markalarından öne çıkmasını sağlayan hareketsizlik, para çekme veya para yatırma ücreti yoktur.

Capital.com ile bugün XRP satın alın

XRP 0,5 dolara ulaştığında, fiyat durdu ve bir iç çubuk kurulumunun oluşmasına yol açtı. Bir iç çubuk, piyasadaki kararsızlığı gösterir. Normalde, piyasada güçlü bir hareket meydana geldiğinde iç çubuklar oluşur. Boğa piyasasında, fiyat bir sonraki hamleden önce “duraklar”.

Kaynak – TradingView

Haftalık grafikte, XRP güçlü bir şekilde yükseldikten sonra kurulan bir iç çubuk görebiliriz. İç çubuk kararsızlığı bildirirken, jetonun bir sonraki hareket için ivme kazandığını gösterir.

MACD göstergesinin bir bina momentumu gösterdiğini de görebiliriz. Bu, yakında bir yükseliş kırılması görme ihtimalimizin daha yüksek olduğu anlamına geliyor.

Sonuç düşünceleri

Henüz XRP satın alma zamanı değil. İç çubuğun yukarı yönlü kırılması, alım satımını onaylayacaktır. 0,60 dolar izlenecek bir sonraki seviye olacak. Potansiyel olarak, XRP piyasada güçlü bir hareketle 0,6 doların üzerine çıkabilir.