Skip to main content
Kripto Haberleri

Rose’u şimdi satın almak için en iyi yerler

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

ROSE, Oasis Network’ün yerli jetonudur, piyasa değerine göre 80. Bir dizi kayıpten sonra, tekrar kazanmaya başlıyor. Bu kısa kılavuz, ROSE’un ne olduğunu, iyi bir yatırım olup olmadığını ve şimdi nereden satın alın alacağını açıklıyor.

Rose’u şimdi satın almak için en iyi yerler

ROSE bu kadar yeni bir varlık olduğu için, henüz büyük borsalarda listelenmedi. Rose’ı yine de bir DEX (merkezi olmayan değişim) kullanarak satın alabilirsiniz, bu da sadece birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. ROSE’u hemen satın almak için şu adımları izleyin:

1. ETh’i eToro gibi düzenlenmiş bir borsada veya brokerde satın alın ›

eToro’yu öneriyoruz, çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir borsa ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca acemi dostudur ve kullanıcılara mevcut diğer hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemine sahiptir.

2. ETH’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve paralarınızı oraya göndermeniz gerekir.

3. Cüzdanınızı Uniswap DEX’e bağlayın

Uniswap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık ETH’nizi ROSE ile değiştirebilirsiniz

Artık bağlı olduğunuz için ROSE da dahil olmak üzere 100’lerce madeni para ile takas edebileceksiniz.

ROSE nedir?

ROSE, Cosmos SDK kullanılarak açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için oluşturulmuş gizlilik odaklı katman 1 blok zinciri Oasis Network’ün yerel belirtecidir. Oasis, veri gizliliğini ve kullanıcı gizliliğini teşvik eden kullanım durumlarına öncelik veriyor ve özel, ölçeklenebilir DeFi’ye güç sağlamayı ve tüccarların ötesinde kitle pazarına genişletmeyi amaçlıyor. Oasis yüksek verim elde eder ve sözleşme uzlaşma ve konsensüs katmanlarını ayırarak güvenli bir mimariye sahiptir. Katmanların bu şekilde ayrılması, blok zincirinin birden fazla özelleştirilebilir çalışma zamanı (ParaTimes) desteklemesini sağlar. Mimarisinde Avalanche veya Polkadot’un yapısına benzer ve bir ekosistem içinde birkaç farklı blok zincirini birbirine bağlar.

Bugün ROSE satın almalı mıyım?

Kesin bir kripto para birimi fiyat tahmini yapmak imkansız olmasa da çok zor. ROSE da dahil olmak üzere herhangi bir dijital varlığa yatırım yapmaya karar vermeden önce uzmanlar tarafından kapsamlı araştırmalar yapın ve analizleri okuyun.

ROSE fiyat tahmini

Coin Quora’nın boğa ROSE fiyat tahmini 0.44 ila 0.75 dolar aralığında. ROSE fiyatlarının yakında 2 dolara ulaşabileceğine inanıyorlar. ROSE için 2022 ayı piyasa fiyat tahmini 0,20 dolar.

Sosyal medyada ROSE