Skip to main content
Kripto Haberleri

SafeMoon (SFM) gelecek yıl 2021 patlayıcı büyümesini çoğaltabilir mi?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

SafeMoon (SFM) topluluk odaklı bir DeFi jetonu olarak piyasaya sürüldü. Teknik olarak bir mem sikke, umut Shiba Inu ve Dogecoin gibi diğer yüksek büyümeli meme paralarına meydan okumaktı. SafeMoon patladı. Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ama o zamandan beri işler pek yolunda gitmedi. Aşağıdaki bazı önemli noktalara göz atın:

  • Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra SafeMoon (SFM) yaklaşık %90 değer kaybetti.

  • Sadece Aralık ayında, madeni para bu kayıpların bir kısmını onarmasına rağmen aylık % 50’nin üzerinde bir düşüş yaşadı.

  • Diğer meme coin’lerinin aksine, SafeMoon (SFM), SafeMoon cüzdanının Android ve iOS sürümü de dahil olmak üzere daha fazla yardımcı program ekliyor.

Veri kaynağı: Coinmarketcap.com

SafeMoon (SFM) – fiyat tahmini ve analizi

Şu anda çoğu yatırımcı için en büyük soru, SafeMoon’un (SFM) 2021’de gösterdiği patlayıcı büyümeyi çoğaltıp çoğaltamayacağıdır. Nisan ayındaki zirvesi sırasında, madeni para aslında kuruluşundan bu yana yaklaşık% 45.000’lik bir yatırım getirisi sağlamayı başarmıştı. Daha geniş kripto piyasasındaki rüzgarlar SafeMoon’un (SFM) Nisan ayı yükseklerinden düştüğünü gördü.

Yazının yazıldığı sırada, coin gün içi işlemlerde% 7 düşüşle 0.001668 dolardan işlem görüyordu. Bu yıl büyük bir dalgalanma görmemiz pek olası değil. Ancak SafeMoon ekosistemine daha fazla faydalı özellik eklemeye devam ettikçe, madeni para uzun vadede çok daha değerli hale gelebilir.

SafeMoon (SFM) satın almalı mısınız?

SFM’nin hala bir mem belirteci olduğunu unutmayın. Evet, ekosisteme daha fazla yardımcı özellik geldiğini görüyoruz, ancak bunlar örneğin Solana (SOL) gibi bir şey kadar değerli değil.

Bu nedenle SFM geniş volatiliteye eğilimlidir ve şu anda kısa vadeli spekülatif bir varlık olarak görülmelidir. 2022’de herhangi bir yükseliş trendine binmek isteyen yatırımcılar için bu, SFM satın almak için ideal bir zaman. Ama uzun vadeli değer için, herhangi bir avantaj görmek çok zor.