Skip to main content
Kripto Haberleri

Sam Bankman-Fried: Bir Dolandırıcı Birleşik Krallık’ta FTX’i Taklit Ediyor

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Birleşik Krallık’ın mali otoritesi, müşterilere FTX bitcoin değişimi hakkında bir uyarı yayınladıktan kısa bir süre sonra, platformun CEO’su ve yaratıcısı Sam Bankman-Fried, Twitter’a başvurarak onları bir dolandırıcı hakkında uyardı.
Sam Bankman-Fried: Bir Dolandırıcı Birleşik Krallık'ta FTX'i Taklit Ediyor

Dolandırıcılar, gafil avlanan kurbanların, zor kazanılmış dijital varlıklarından ayrılmalarını sağlamak için her yolu deneyeceklerdir. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried’e göre Birleşik Krallık’taki dolandırıcılar, müşterileri dolandırmak için telefon ediyor ve FTX çalışanlarını taklit ediyor.

Sam, FTX kimliğine bürünen dolandırıcılarla ilgili bilgileri aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaştı.

bu Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (CySEC) verdi FTX Avrupa olarak faaliyet izni Kıbrıs yatırım şirketi (CIF)daha önce satın aldığı yerel şirkete sahip olmasına izin veriyor.

bu Kıbrıs Yatırım Kuruluşu Lisansı izin verilmiş FTX AB tamamına hizmet etmek Avrupa Ekonomik Alanı, açıklamaya göre. FTX’in dünyanın ilk kripto para birimi değişimi olarak tam kapsamlı değişim hizmetleri sunması bekleniyordu. MiFID II lisansıolarak bölgesel kayıtlardan önemli ölçüde daha yüksek kriterlere sahiptir. Kripto Varlık Hizmet Sağlayıcıları.

Sam Bankman-Fried: Bir Dolandırıcı Birleşik Krallık'ta FTX'i Taklit Ediyor

Sam Bankman-Fried dedi ki:

“Bu lisansı Avrupa Birliği’nde güvence altına almak, dünyanın en düzenli borsalarından biri olma hedefimize ulaşmamızda önemli bir adım. Geleneksel finansal kurumlardan beklenen finansal standartları karşılama konusunda dijital varlık endüstrisinde lider olmak için CySEC ve dünya çapındaki düzenleyicilerle birlikte çalışmaya devam ediyoruz.”

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için CoinCu Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

CoinCu Youtube Kanalını Takip Edin | CoinCu Facebook sayfasını takip edin

harold

CoinCu Haberleri