Skip to main content
Kripto Haberleri

Samsung, NFT alanına girerek kullanıcıların bunları sergilemesini ve satın almasını kolaylaştırıyor

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

NFT sektörünün muhteşem büyümesi elektronik devi Samsung’a geldi. Koreli şirket, yeni “NFT Toplama Platformunu” bu yıldan itibaren akıllı TV’lerine entegre edeceğini söyledi.

Samsung, bir sonraki akıllı TV serisiyle NFT devresine atlamayı planlıyor

3 Ocak duyurusu, Samsung’un yeni akıllı TV dizisine dahil etmeyi planladığı birçok güncellemeyi özetliyor. NFT toplayıcı platformu, müşterilerin dijital koleksiyonlarını görüntülemelerine olanak tanıyan bir dizi özellikle birlikte gelecek.

Samsung’un MicroLed, Neo QLED ve The Frame modellerinde mevcut olacak ve ayrıca kullanıcıların NFT’yi doğrudan TV’den satın almalarına izin verecek.

Platformun adından da anlaşılacağı gibi, birkaç pazar yerinden veri toplayacak ve onu kimin oluşturduğu ve hangi blok zinciri ağını kullandığı gibi sanat eserleri hakkında bilgi sağlayacaktır. Böylece dev, NFT’yi TV’lere getiren ilk elektronik şirketi olmayı hedefliyor.

Karşılıksız tokenler alanı, 2021’de sayısız küresel ünlü ve markanın katılımıyla önemli bir büyüme yaşadı.

Sporcular, girişimciler, müzisyenler, politikacılar ve aradaki herkes, NFT onlara hayranlarla ilişkilerini güçlendirme fırsatı ve daha fazlasını verdiği için dahil olmaya başlıyor.

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (%10 işlem ücretlerinde indirim): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587

Daha fazla oku:

Telegram’da bize katılın

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi Facebook’ta takip edin