Skip to main content
Kripto Haberleri

Sanatçının ilgi odağı: Rielle Oase, Mariana Martins ve Tayen Kim

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

NFT dünyasında yol alan üç bağımsız yaratıcı.

Rielle Vasıs

Benim adım Rielle; Los Angeles’ta bir moda fotoğrafçısıyım. Evde eğitim gören garip bir çocukluktan geliyor, ilgim modanın dramı altında gizlediğim garip sosyal etkileşimlerde yatıyor. Özellikle yüksek modada, şirket ve izleyiciler arasında tanıdık bir kopukluk hissedebiliyorum, bu da bana kendi sosyal beceriksizliğimi hatırlatıyor. Bu, çalışmamda vurguladığım şeydir – tuhaflık. Genesis koleksiyonum kariyerimin devam eden bir zaman çizelgesidir – bu bağımsız parçalar moda endüstrisinde birlikte çalıştığım insanlara ve fikirlere hızlı bir dalıştır.

Her ne kadar öncelikle fotoğrafçılıkla çalışsam da sanatsal pratiğim disiplinler arası – tığ işinden yağlı boyaya, işlemeli fotoğraf baskılarına kadar. NFT alanında daha önce yaşamadığım bir özgürlük var ve sonuç olarak, bir sonraki serim Olan Damlacıklar Altında da disiplinler arası olacak.

OpenSea | Instagram | Heyecan

Mariana Martins

Benim adım Mariana Martins. Dijital animasyon ve illüstrasyona odaklanan Brezilyalı Amerikalı bir sanatçıyım. Göz kamaştıran ve ilham veren eğlenceli, göz alıcı içerikler yapmaya çalışıyorum. Çok dışa dönüküm ve topluluğumdaki ve dünyadaki diğer sanatçılarla bağlantı kurmaktan büyük keyif alıyorum. Benim tutkum animasyon, sadece yaratmak değil, aynı zamanda öğretmek. Üç yıldır her yaştan insana animasyon öğretiyorum. İşimle parlayan hayatın tuhaf ve eğlenceli tuhaflığını seviyorum. Harekette böyle bir güzellik buluyorum ve animasyondaki çalışmalarımı yönlendiren ve vizyonumla başkalarına ulaşmamı sağlayan harekete olan bu hayranlık.

OpenSea | Instagram | Heyecan

Tayen Kim

İnsan davranışı ve kültürü (bir grubun temel değerlerini yaşamak için kullandığı davranışlar kümesi olarak tanımladığım) her zaman ilgimi çekmiştir.  Otistik olduğumu geç öğrenmiş olmak, İnsanlarla ilgili çalışmalarımı ve nüanslı, mikro anlarımızı keşfetmek için daha fazla özgürlük kazandım. Ancak bu çalışmalar 2 yaşında çizmeye başladığımdan beri çalışmalarımın merkezinde yer alıyor.

OpenSea | Instagram | Heyecan

Çalışmalarınızı ortaya koyun

Eğer bir sanatçı önermek veya koleksiyonunuzu değerlendirmeye almak istiyorsanız, Heyecan ve Instagram. Henüz herhangi bir satış yapmadıysanız 8217;fark etmez – biz’içerik üreticilerin ilk NFT’lerini basması hakkında da haber yaymaya istekliyiz!


The post Artist spot: Rielle Oase, Mariana Martins ve Tayen Kim ilk olarak OpenSea Blog’da göründü.