Skip to main content
Kripto Haberleri

Scuderia Ferrari ve Velas Blockchain Yüksek Oktanlı NFT’ler Hazırlıyor

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Efsanevi yarış arabası üreticisi Ferrari, NFT pazarına en son yüksek hızlı giriş yapıyor. İtalyan motor devinin yarış bölümü, Scuderia Ferrari, ile ortak olacak Vela’nın blok zinciri ortaklaşa özel dijital içerik üretmek.

Birlikte, çok yıllı bir anlaşmaya imza attılar. Takımın karşılıksız katkılarından sorumlu Velas. Bu blockchain tabanlı tanıtım materyali, hem F1 hem de Esports takımları da dahil olmak üzere şirketin geniş kapsamlı yarış çabalarını kapsayacak ve bu nedenle devreyi süsleyen gelmiş geçmiş en iyi yarış arabalarından bazılarını içerecek.

Ortaklık, taraftar katılımını artırmanın bir yolu olarak NFT’leri kullanan motor yarışı ekiplerinin artan eğilimini vurguluyor. Ancak bugüne kadar Tezos blok zinciri F1 tabanlı NFT koleksiyonlarının çoğuna ev sahipliği yapıyor ve bu nedenle Velas’ın masaya ne getirdiğini görmek ilginç olacak.

Velas Blockchain, çalışan bir İsviçre girişimidir Solana çatalındaki bir Ethereum Sanal Makinesi ve yaklaşan Ethereum 2.0 blok zinciri ile yan yana rekabet edecek inanılmaz işlem hızları vaat ediyor ve kendisini blok zinciri ve NFT sektöründe küresel bir oyuncu olarak kuruyor. Şimdi yanlarında Ferrari ile piyasada dalga yaratmak için gereken fırlatma rampasına sahipler.

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

Resim kredisi aracılığıyla: Drive My

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.