Skip to main content
NFT Haberleri

Seneca, Tek Müzayede Çıkışıyla Yeni Zirvelere Bakıyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Seneca, Tek Müzayede Çıkışıyla Yeni Zirvelere BakıyorTüm zamanların en çok hasılat yapan NFT sanatçılarını düşünürken, birçok kişinin aklı Beeple, Pak ve X-COPY gibilerine doğru kayacak. Bununla birlikte, bireysel başarılarına rağmen, hiçbiri kudretli güçlerin ulaştığı akıl almaz hacimlerin yanına bile yaklaşamaz. Seneca. 2021’de Seneca, BAYC koleksiyonunun baş tasarımcısıydı. Şimdi kayıtsız bıraktı toz içindeki maymunlar ilk solo müzayedesine çıkarken.

NFT endüstrisine yaptığı olaylı ilk girişten bu yana Seneca, çağdaş sanatın meşru bir güç merkezi olarak kendisine bir isim yaptı. Artık yükünden kurtulduğuna göre 2D maymun komisyonları, Seneca, yaratıcı meyve sularının gerçekten akmasını sağlayan şeye odaklanmakta özgürdür. Artık sanatçı, bir müşteri özetinden ziyade ruhtan konuşan, son derece kişisel yeni bir dizi resim üretti.

https://platform.twitter.com/widgets.js

En son koleksiyonunda dua, ortaya çıkma, dayanıklılık ve sebat dünyalarını keşfeden 3 benzersiz sanat eseri yer alıyor. adlı yeni koleksiyon “Seneca’nın Portresi” usta sanatçının gölgeli örtüsünün altına samimi bir bakış atıyor. Yepyeni eserler, Phillips müzayede sitesi aracılığıyla çekicin altına girecek. 29 Kasım – 2 Aralık. Böylece, BAYC NFT’leri bocalamaya devam ettikçe, onların ruhsal hayat verenleri yükseliş yolculuğuna devam edecek.

Daha fazla bilgi >> Nihai NFT Rehberi

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Seneca, Tek Müzayede Çıkışıyla Yeni Zirvelere Bakıyor ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.