Skip to main content
Kripto Haberleri

Şimdi Kava satın almak için en iyi yerler

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Kava, kullanıcıların USDX sabit paraları ödünç almasına ve çeşitli kripto para birimleri yatırmasına olanak tanıyan zincirler arası bir DeFi ödünç verme platformudur. Kava son 24 saatte %10.22 yükseldi. Kava’nın ne olduğunu, uzun vadeli iyi bir yatırım olup olmadığını ve Kava’yı şimdi satın almak için en iyi yerleri bilmek istiyorsanız, bu kılavuzdan başka bir yere bakmayın.

Şimdi Kava satın almak için en iyi yerler

Binance

Binance, 2017 yılında kurulduğundan bu yana katlanarak büyüdü ve şu anda piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri.

Binance ile bugün KAVA satın alın

Kava nedir?

Kava DeFi merkezi, dijital varlıklar için merkezi olmayan bir banka gibi çalışır ve kullanıcıların, yerel USD’ye sabitlenmiş stabilcoin USDX’in yanı sıra sentetikler ve türevler de dahil olmak üzere bir dizi merkezi olmayan finansal hizmetlere erişmesine olanak tanır. Kava aracılığıyla, kullanıcılar teminat yatırarak USDX tokenlerini ödünç alabilir ve kripto varlıklarına maruz kalmalarını etkin bir şekilde kullanabilirler.

Cosmos blok zinciri üzerine inşa edilen Kava, stablecoin kredilerinin her zaman yeterince teminatlı olmasını sağlamak için teminatlı borç pozisyonu (CDP) sisteminden yararlanıyor. Bir borçlu teminatını gerekli eşiğin üzerinde tutamazsa, Kava tasfiye modülü başarısız olan CDP’lerden teminat alacak ve satış için müzayede modülüne gönderecektir.

Kava’nın USDX sabit parasına ek olarak, Kava blok zinciri ayrıca yerel KAVA jetonunu da içerir. Bu, yönetişim tekliflerine oy vermek için kullanılan bir yardımcı program simgesidir ve ayrıca sistemin teminatsız olduğu durumlar için bir yedek para birimi işlevi görür.

Kava’yı bugün almalı mıyım?

Kava’ya yatırım yapmadan önce analistlerin görüşlerini ve pazar tahminlerini okuyun ve derinlemesine pazar araştırması yapın. Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazla yatırım yapmayın ve yatırım tavsiyesi alın.

Kava fiyat tahmini

TradingBeasts’e göre Kava zayıf bir yatırım. Kava’nın şu anki fiyatı olan 4.82$’dan 2023’ün sonunda 3.53$’a düşeceğini tahmin ediyorlar.

Sosyal medyada Kava