Skip to main content
Kripto Haberleri

şimdi RichQuack satın almak için en iyi yerler

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

RichQuack, otomatik likidite üreten ve buna karşılık sahiplere statik ödüller ödeyen hiper deflasyonel bir belirteçtir. İlginç bir önermeye dayanan yeni bir madeni para. Söz veriyor mu? RichQuack satın alıp almamanız da dahil olmak üzere bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bu makaleyi aklınızda bulundurarak yazdığımızı bilmek sizi mutlu eder.

RichQuack’i şimdi satın almak için en iyi yerler

QUACK bu kadar yeni bir varlık olduğu için, henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de bir DEX (merkezi olmayan değişim) kullanarak QUACK satın alabilirsiniz, bu da sadece birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. QUACK’ı hemen satın almak için şu adımları izleyin:

1. BNB’yi Binance gibi düzenlenmiş bir borsada veya brokerde satın alın ›

Binance’i öneriyoruz, çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir borsa ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca acemi dostudur ve kullanıcılara mevcut diğer hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemine sahiptir.

2. BNB’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve paralarınızı oraya göndermeniz gerekir.

3. Cüzdanınızı SushiSwap DEX’e bağlayın

SushiSwap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık BNB’nizi QUACK ile değiştirebilirsiniz

Artık bağlı olduğunuz için, QUACK dahil 100’lerce madeni para ile takas edebileceksiniz.

RichQuack nedir?

RichQuack, “sürtünmesiz verim üretimi” ile sahiplere ödüller ödemeyi amaçlayan Binance Smart Chain’de bir mem belirtecidir. Sahiplerin bahis yapmasına veya ücretlerin teslim edilmesi için beklemesine gerek yoktur. Ücretler akıllı sözleşme ile verilir ve derhal sahibinin bakiyeye yansıtılır. RichQuack, sahiplerine yatırım yaparak, inşa ederek, tutarak ve kazanarak para kazanma şansı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bunu, çok çalışmaya ve ona katkıda bulunmaya hazır ortak bir hedefe sahip bir insan topluluğu kurarak başarmak istiyor.

Protokol, her işlem için %12 ücret uygulayarak sürtünmesiz verim üretir. Her işlemin %4’ü sahiplere dağıtılır ve %4’ü quack/BNB likidite havuzuna sağlanır. %2’si “sürekli yükselen bir fiyat katı” oluşturmak için cüzdanları pompalayıp yakmaya, %2’si ise pazarlama ve geliştirici cüzdanına gidiyor.

Bugün RichQuack’i satın almalı mıyım?

Kripto paralar kendi içinde ve kendi içinde oldukça değişken olsa da, meme paraları özellikle yatırım yapmak için risklidir. Çok para kazanabilirsin, ama çok şey kaybedebilirsin.

RichQuack fiyat tahmini

Cüzdan Yatırımcısı bu coin’e yatırım yapmaması için tavsiyede bulunur. Tahmin sistemlerine göre, QUACK kötü bir uzun vadeli (1 yıllık) yatırımdır. Fiyatı değişmeyecek, bu da şu anda yapılan bir yatırımın gelecekte değersizleştirileceği anlamına geliyor.

Sosyal medyada RichQuack