Skip to main content
Kripto Haberleri

Solana fiyat analizi: SOL 176 $ ‘da devalüasyon yaşıyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

TL;DR Arıza

  • Solana fiyat analizi ayı gibi görünüyor.
  • En güçlü direnç ise 200 dolarda bulunuyor.
  • En güçlü destek ise 171 dolarda bulunuyor.

Solana fiyat analizi, piyasanın boğa fırsatlarıyla ayısal bir seyir izlediğini ortaya koyuyor. Kripto para birimi, eğer yararlanırsa yılbaşından önce 190 dolara ulaşabilir. SOL/USD fiyatı son birkaç gündür büyük bir düşüş yaşadı. 27 Aralık 2021’de fiyat biraz yükseliş eğilimi izledi ve fiyat 177 dolara kadar önemli ölçüde gerilemeden hemen önce 197 dolardan 204 dolara çıktı. 29 Aralık 2021’de fiyat daha da düşerek 170 dolara geriledi ancak yavaş yavaş Solana’nın mevcut fiyatı olan 176 dolara yükseldi.

SOL/USD 4-bizim fiyat analizi: Solana bir patlak eşiğinde

Solana fiyat analizi, piyasanın volatilitesini önemli ölçüde eğimli bir hareketin ardından ortaya koymaktadır, bu da fiyatın her iki aşırıya doğru hareket etmeye eğilimli olduğu, fırlayabilir veya tamamen düşebileceği anlamına gelir. Piyasanın eğilimi ayısaldır, bu nedenle değerin düşüş olasılığı daha yüksektir. Bollinger’ın grubunun üst limiti 209 dolarda bulunuyor ve bu da en güçlü direnç görevi görür. Bollinger’ın grubunun alt limiti 171 dolarda bulunuyor ve bu da en güçlü destek görevi görür.

SOL/USD fiyatı Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçerek piyasada ayı eğilimine işaret ediyor gibi görünüyor. SOL/USD fiyatı en güçlü desteğe yakın ve hatta altından geçebilir ve bu da bir kırılmaya neden olabilir.

SOL/USD 4 saatlik fiyat grafiği kaynağı: İşlem görünümü

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 33, bu da kripto para biriminin neredeyse düşük değerli lota girdiğini gösteriyor. RSI yolu, piyasada olası bir ters eğilime işaret eden sürekli olarak eğimli olabilir.

1 günlük Solana fiyat analizi: SOL/USD 180 $ civarında salınıyor

Solana fiyat analizi, piyasanın volatilitesinin hareketsiz olduğunu ve herhangi bir artış veya bozulma belirtisi göstermediğini ortaya koymaktadır. Sürekli dalgalanmalar, SOL/USD fiyatının bu koşullarda değişken bir değişime uğradığına dair bir işaret göstermediğini göstermektedir. Bollinger’ın grubunun üst limiti 200 dolarda mevcut ve bu da en güçlü direnç görevi görür. Bollinger’ın bandının alt sınırı 157 dolarda bulunuyor ve bu da en güçlü desteği temsil ediyor.

SOL/USD fiyatının Hareketli Ortalama eğrisi altından geçtiği görülebilir ve bu da ayı eğilimine işaret eder. Bu, ayıların pazarın kontrolünün tamamen ellerinde olduğunu ve hızlı bir şekilde bırakmaya niyetleri olmadığını göstermektedir.

Solana fiyat analizi: SOL 176 $ 2 devalüasyon yaşıyor
SOL/USD 1 günlük fiyat grafiği kaynağı: İşlem görünümü

Göreli Güç Endeksi (RSI) 43’dür ve bu da sabit bir değer gösterir. SOL/USD varlıkları iki aşırı değerde de düşmez; bunlar ne fazla abartılı ne de değersizdir. RSI’ ın istikrarlı bir şekilde ilerlediklerine ve piyasada istikrarlı bir eğilim gösterdiği görülebilir. Görünüşe göre ayılar piyasayı uzun süre elinde tutacak.

Solana fiyat Analizi Sonucu: Piyasa güçlü bir ayı pençesinde

Solana fiyat analizinin sonucu, kripto para biriminin mevcut davranışında yapılan tanımanın düşüş eğilimi izlediğini ve yukarı çıkma olasılığının daha az olduğunu gösterdiğini gösteriyor. SOL/USD sert bir yükselişle 205 dolar işaretine; fiyat 27 Aralık 2021’de 204 dolara ulaştı.

Grafik analizi ayı dalgalanmalarını gösteriyor. Kripto para biriminin hızla 180 dolar mark aralığına düşebileceği öngörülüyor, ancak bu destek volatilitesine bağlı; mevcut destek dalgalanırsa ve grafiklerde görüntülenen verilere bağlı olarak, fiyatların 168 dolara düşeceğini görebiliriz.

Feragatname. Sağlanan bilgiler tavsiye ticareti değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlar için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce nitelikli bir profesyonelle bağımsız araştırma ve/veya danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.