Skip to main content
Kripto Haberleri

Son dalgalanmadan sonra Algorand ALGO/USD ne kadar yükselişte?

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

  • Algorand, geçen gün yenilenen güçlü yönleriyle %7 arttı

  • PoS ağı yakın zamanda büyük bir ağ güncellemesine sahipti
  • Yerel ALGO belirteci, temel destekten atladı ancak anında dirençle karşı karşıya

Algorand ALGO/USD, Pazartesi günkü kripto düşüşüne meydan okuyarak geçtiğimiz gün %7 değer kazandı. Token şu anda 2 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile USD karşısında 0,3389 dolar karşılığında değişiyor. Haftanın başında, büyük kripto para birimleri önemli ölçüde düştü. Bitcoin ve Ethereum, sırasıyla 19.000 dolar ve 1.300 doların altına düştü.

Algorand en hızlı blok zincirlerinden biri olsa da, pompası belirli bir şeye bağlı değildir. Ancak, kısmen bir sistem yükseltmesinin yakın zamanda tanıtılmasıyla ilgili olabilir. Güncelleme, birinci katman ağını saniyede 6.000 işlem hızına çıkardı.

Algorand, ölçeklenebilirlik, güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğe vurgu yapan dApp’ler için oluşturulmuş bir blok zinciridir. Rastgelelik ve saf hisse ispatı algoritması kullanımıyla kendini farklı kılar. Konsensüs modeli Bizans protokolüne dayanmaktadır. Algorand akıllı sözleşmeleri, Turing-complete dilleri kullanılarak desteklenir.

Algorand, özelliklerin yanı sıra yükselişini yaklaşmakta olan FIFA Dünya kupasından da alıyor olabilir. Dünya futbolu yönetim organı, blockchain ile bir ortaklığa girdi.

Anlaşmada ağ, futbol temalı dijital koleksiyonları destekleyecek. Bununla birlikte, diğer kripto para birimleri gibi Algorand da güçlü makroekonomik faktörlerle karşı karşıya. ABD Merkez Bankası’nın olası bir faiz artırımı bunlardan biri. Teknik tabloda Algorand güçlü bir boğa koşusunda.

ALGO 0,28 dolar desteğinden yükseliyor

eToro

eToro, sektördeki en düşük komisyon ve ücret oranlarından bazılarını sunan dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biridir. Sosyal kopya ticareti özellikleri, onu yeni başlayanlar için harika bir seçim haline getiriyor.

ALGO’yu eToro ile bugün satın alın

Capital.com

Capital.com, kullanıcıları için 200’den fazla kripto para birimi sunan küresel bir komisyoncudur. Gibi bir dizi özellik ile birlikte gelir; mükemmel güvenlik, 7/24 destek, demo hesaplar ve çok çeşitli varlıklar. Bunun da ötesinde, diğer kripto markalarından öne çıkmasını sağlayan hareketsizlik, para çekme veya para yatırma ücreti yoktur.

ALGO’yu Capital.com ile bugün satın alın

Kaynak: TradingView

Yukarıdaki günlük grafiğe göre Algorand, desteği birkaç kez yeniden test ettikten sonra geri dönüş yaptı. Hem 20 günlük hem de 50 günlük desteğe katıldı. Ancak Stokastik Osilatör aşırı alım bölgesinde ve ALGO neredeyse 0.3509 dolar direnç seviyesinde.

Sonuç düşüncesi

Mevcut fiyat seviyesi Algorand için mükemmel bir alım giriş noktası değil. Belirteç önemli ölçüde arttı ve bir geri çekilme nedeniyle olabilir. Ani 0,35 dolar direnci ve aşırı alım piyasası, herhangi bir karar vermeden önce sabır gerektirir. Bu durumda, fiyatın geri çekilmesini beklemek idealdir.