Skip to main content
NFT Haberleri

Sorare Düzenleyici Yaptırımlardan Kaçınıyor

Yazan Kasım 22nd, 2022Yorum Yazılmamış

Sorare Ayarlama NFT Fantazi OyunuNFT’ler ve oyun, cennette yapılmış bir eşleşme gibi görünüyor. Sayısız projenin başarısına rağmen, bazı zorluklar hala ortaya çıkıyor. NFT fantezi oyun platformu Sorare, NFT fantezi oyunlarında ayarlamalar yaptığını duyurdu.yeni bir örnek.

Değişikliklerin 31 Mart 2023’e kadar kaldırılması planlanıyor. Fransız Ulusal Kumar Otoritesi.

Ücretsiz Kullanıcıları Destekleme

Kumar otoritesinin, kumarı çevreleyen web3 oyun düzenlemelerinin eksikliği ve bunun halk üzerindeki etkileri hakkında endişeleri var. Kara para aklamanın önlenmesi, küçüklerin korunması ve aşırı kumarın önlenmesi gibi çeşitli endişeler, Sorare’yi değişiklik yapmaya sevk etti.

Sorare, Autorité Nationale des Jeux’un (ANJ) talebi üzerine, ücretsiz kullanıcılar için yeni oyun olanakları açarak teklifini geçici olarak değiştirmeye karar verdi. Bu gelişme, şirketin kapsayıcı bir ekosistem oluşturmaya yönelik yol haritasının bir parçasıdır.”dedi bir duyuru.

Süre dolmadan, Sorare uyumluluğu sağlamak için yeni kontroller uygulayacaktır. Bu, tüketicilerin korunmasını ve Sorare’nin Otorite tarafından yaptırımlara maruz kalmamasını sağlar.

Daha fazla bilgi >> Nihai NFT Rehberi

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Sorare Düzenleyici Yaptırımlardan Kaçınıyor ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.