Skip to main content
NFT Haberleri

Sotheby’s ‘Natively Digital: Tuhaf Bir Şekilde Tatmin Edici’ NFT Müzayedesini Başlatıyor

Yazan Mart 18th, 2023Yorum Yazılmamış

Sotheby's 'Natively Digital: Tuhaf Bir Şekilde Tatmin Edici' NFT Müzayedesini Başlatıyor

Katlı müzayede evi, Sotheby’s17 – 24 Mart tarihleri ​​arasında sürecek ‘Natively Digital: Oddly Satisfying’ NFT müzayedesini başlattı. Resmi duyuruya göre satış, Paris Blockchain Haftası boyunca fiziksel alanlarda ve Metaverse’de eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

dublajlı “Doğal Olarak Dijital: Garip Bir Şekilde Tatmin Edici” müzayede, ilham alan dijital sanat eserlerini içerecek. “garip bir şekilde tatmin edici” Reddit’te popüler olan web videoları. Bunlar, hipnotik animasyonları ve gerçeküstü video döngülerini içerir. Ek olarak, iki yıl önce dijital çizimlerini 69,3 milyon dolara satarak tarih yazan Mike “Beeple” Winkelmann gibi popüler NFT sanatçılarının çalışmalarına da yer verilecek. Öne çıkacak diğer sanatçılar arasında ARC, Petio, Lucas Zanotto, Clement Morin, Ryan Talbot ve daha fazlası yer alıyor.

Sotheby’s Müzayedesinde 66 Dijital Sanat Eseri Bulunacak

Toplam 66 NFT parçasının müzayedeye çıkarılacağı etkinlik 17-24 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bu, Sotheby’s tarafından Paris’te eş zamanlı olarak yürütülen bu türden ilk müzayededir. Metaverse’de. Müzayede evinin sanal dünyası, Web3 toplulukları ve markaların kendi dijital evrenlerini geliştirmeleri için özel bir Metaverse platformu olarak hizmet veren bir proje olan RLTY World’de oluşturuldu.

Sonra “Garip bir şekilde tatmin edici” müzayede tamamlandı, Sotheby’s bir sonraki müzayedeyi başlatacak “Doğal Olarak Dijital: Glitch-ism.” Bu, glitch art hareketinden ilham alan çeşitli NFT sanat eserlerini içerecek. Sotheby’s, sanat eserini şöyle tanımlar: “insanlık ve teknoloji arasındaki karmaşık ve çoğu zaman sıkıntılı ilişkiyi vurgulayan görüntüler, videolar ve ses sanatı gibi dijital ortamlarda kasıtlı olarak hata ve aksaklıkların yaratılması.”

Glitch sanat satışı 24-31 Mart tarihleri ​​arasında New York’ta gerçekleşecek ve “Yeni Çakışma Yükleniyor… Redux 6” 2018’de oluşturulan bir Ethereum NFT parçası.

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Sotheby’s ‘Natively Digital: Tuhaf Bir Şekilde Tatmin Edici’ NFT Müzayedesini Başlatıyor ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.