Skip to main content
Kripto Haberleri

S&P 500 2021’in tüm zamanların en yüksek 69.

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bitcoin (BTC) 28 Aralık’ta yaklaşık 4.000 dolar düştü ve piyasa boğa koşusunun beklemesi gerektiğini sert bir şekilde hatırlattı.

BTC/USD 1 saatlik mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

BTC analistleri gözünü 44.000 dolara dikti

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView verileri, BTC/USD’nin 28 Aralık’taki Wall Street açılışında Bitstamp’ta 48.335 doların en düşük seviyesine inerek geldiğini gösterdi.

Parite önceki gün 52.000 doları geçmişti ve bu, satıcılardan gelen baskının ilerlemeyi durdurmasından önce üç haftanın en yükseği oldu.

Yazarken, bitcoin 49.000 $ daire içine aldı ve yatırımcılar izleyicilere Bitcoin’in devam eden aktif aralığını hatırlatma fırsatını yakaladılar.

“İnsanlar direnişte boğa olurlar. Bu bir şey,” Scott Melker Özet -lenen.

“Hala değişiyor. Hiçbir şey değişmedi.”

52.000 dolarlık yolculuk, daha önce dönüm noktası olarak tanımlanan fiyat seviyelerinin hiçbirine, özellikle de Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık piyasa değeri olan 53.000 dolara saldıramadı.

Popüler tüccar Pentoshi bu arada Tanımlanan Düşüş eğilimi hızlanırsa potansiyel kat olarak 44.000 dolar. Biraz daha uzun zaman dilimleri, son davranışlara göre benzer bir görünüm sundu.

Ancak uzaklaştırmak, ufukta ayı gibi noktalar vardı. Blockware’in önde gelen içgörü analisti William Clemente, 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinden hemen sonra potansiyel bir davranış tekrarı tespit etti ve bu da bir ayı piyasasının tüm yılını geçirdi.

“BTC için kıyamet günü yaklaşıyor”, dedi. Uyardı Twitter yorumlarında.

Mucize hisse senedi okumaları ile ilgili endişeler

Bitcoin böylece S&P 500 yılın en yüksek 69.

İlgili: Deneyimli Bitcoin hodlers hala 2021’de% 70 kazanç rağmen rekor düşük miktarlarda BTC satıyor

Neredeyse kendi başına bir rekor olan borsa coşkusu, sayılar ve ampirik gerçeklik arasındaki potansiyel uçurumdan endişe duyan uzmanlar arasında tüyler ürpertmeye başlamıştı.

Cointelegraph’ın bildirdiği gibi, Bitcoin’in performansı söz konusu olduğunda Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezervi 2022’nin piyasa iklimini şekillendirmede belirleyici bir role sahip olacak.

Bununla birlikte, BTC / USD düşük likidite ile karşı karşıya – ve dolayısıyla potansiyel olarak yüksek volatilite – tatil sezonu.