Skip to main content
Kripto Haberleri

Square Enix, Blockchain Oyun Planlarını Açıkladı

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Oyuncular, geliştirici olarak bir kez daha kolları sıvadı, Kare Enix, blockchain için planlarını özetleyen bir açık mektup yayınladı. Bazıları tarafından en son şeytanın vücut bulmuş hali olarak algılanan bu yeni çıkmış mantar olmayanlara yönelik sahte bir öfke kakofonisi sonuçlandı.

Mektubun kendisi, Square Enix başkanı Yosuke Matsuda tarafından kaleme alındı ​​ve geliştiricinin şu anda araştırdığı bir dizi blockchain destekli projeyi kapsıyor. Potansiyelinden bir devasa oyun metaverse’i ve onu doldurmak için gereken NFT’ler, belirteç tabanlı bir ekonomi olasılığına ve oyna-kazan oyun mekaniğine.

Şirket ayrıca AI departmanına da odaklandı ve buna bir “eğlence” bölümü olarak atıfta bulundu; bu, inşa ettiği geleceğin, AI bölümünden elde edilen uzmanlığın yeni bir teknolojiyi güçlendirmeye yardımcı olacağı sıradan bir oyundan ziyade genel bir deneyim yaratmakla ilgili olduğunu gösteriyor. metaverse avatarları aralığı.

Dikkat çekici bir şekilde ve çok sayıda dirgen kullanıcısı tarafından uygun bir şekilde görmezden gelinen bu yeni girişimin mevcut ekosistemin yanında yer alacağı ifadesidir. İlerlemek anlamına gelir, Square Enix hem merkezi olmayan hem de merkezi olmayan projeler geliştirecek, ve bu nedenle, her ihtimalde, Final Fantasy ve NieR gibi platform favorilerini algılanan “NFT belası” tarafından katkısız bırakmak.

Yosuke Matsuda’nın tam mektubunu okuyun >> Burada

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.