Skip to main content
Kripto Haberleri

Stellar Lumens XLM/USD, fiyatın %8 artmasıyla bir kırılma görüyor

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

  • Stellar Lümen fiyatı çift dip sonrası toparlanıyor

  • Federal Rezerv güvercin kalırsa XLM patlayabilir
  • Duygu zayıflarsa belirteç düzeltebilir

Birkaç günlük erimeden sonra, kripto fiyatları tekrar yükseliyor. Yükseliş gücü kazanan bir kripto para birimi Stellar Lumens XLM/USD. Kripto para birimi sadece 24 saat içinde %8’den fazla değer kazandı. Daha geniş bir bakış, geçen hafta göz ardı edilebilir bir %0,70 kayıp olduğunu da gösteriyor. Bu, çoğu kripto para biriminin son yedi gün içinde çift haneli değer kaybetmesine rağmen.

Stellar Lumens, para transferleri için açık bir ağdır. Web sitesine göre Stellar, tüm dijital para biçimlerini yaratma, aktarma ve ticaret sürecini basitleştiriyor. Buna Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine ek olarak dolar ve peso da dahildir. Stellar’ın amacı, küresel finansal sistemin tek bir ağ üzerinde çalışmasına izin vermektir.

Stellar Lumens’in şu anki ticareti 0.11 dolar. Mayıs 2021’de neredeyse 0,8 dolara dokunduğu için oldukça düşük bir fiyat. Düşük fiyatta yatırımcılar, Federal Rezerv oranı kararı öncesinde XLM’yi cazip görüyor. Fiyat mevcut seviyeden daha yükseğe çıkabilir mi?

XLM, 0.10 $’da çift dip oluşturduktan sonra bir dirence yaklaşıyor

eToro

eToro, sektördeki en düşük komisyon ve ücret oranlarından bazılarını sunan dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biridir. Sosyal kopya ticareti özellikleri, onu yeni başlayanlar için harika bir seçim haline getiriyor.

Bugün eToro ile XLM satın alın

Capital.com

Capital.com, kullanıcıları için 200’den fazla kripto para birimi sunan küresel bir komisyoncudur. Gibi bir dizi özellik ile birlikte gelir; mükemmel güvenlik, 7/24 destek, demo hesaplar ve çok çeşitli varlıklar. Bunun da ötesinde, diğer kripto markalarından öne çıkmasını sağlayan hareketsizlik, para çekme veya para yatırma ücreti yoktur.

Capital.com ile bugün XLM satın alın

Kaynak – TradingView

Stellar’ın teknik görünümü, fiyatın 0.10 $’a düştükten sonra 0.115 $ direncine geri döndüğünü gösteriyor. 0.10 $ seviyesindeki çift dip fiyatı, trendin tersine döndüğünü gösteriyor. Alıcılar fiyatı daha yüksek tutmak istiyor. Bir MACD geçişi de yükseliş momentumunu doğruluyor.

Sonuç düşünceleri

XLM yükselişini sürdürürse, 0.115 $ ‘da bir kırılma meydana gelecek ve daha fazla alıcı çekecektir. Daha az şahin bir Fed ve gelişmiş kripto duyarlılığı bir kopuşu güçlendirecek. Duyarlılık zayıflarsa, 0.115 $ veya bu seviyeye doğru bir düzeltme bekleyin.