Skip to main content
Kripto Haberleri

Şu anda satın alınacak en iyi blockchain oyun projeleri

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Oyna-kazan oyunları blok zincirinde oldukça popüler hale geliyor. Bu, kriptodaki metaverse oyun bölümünün büyük bir parçası olarak görülüyor ve bu nedenle birçok yatırımcı bu jetonlara ısınıyor. Eksen Sonsuzluğu (AXS) geçen yıl ana blockchain oyun tokenlerinden biri oldu, ancak dikkat edilmesi gereken daha çok şey var. Ama önce, bazı önemli noktalar:

  • Kriptodaki blok zinciri oyun alt sektörü yenidir ve bu nedenle hala kilidini açmak için çok fazla potansiyel değeri vardır.

  • Meta veri deposunun yükselişi, blok zinciri tabanlı oyunlarda büyüme için kilit katalizörlerden biri olacak.

  • Şu anda metaverse ile ilgili veya blockchain oyunlarına doğru akan çok fazla kurumsal sermaye var.

Bu nedenle, bu oyun varlıklarına biraz para koymayı düşünüyorsanız, şu anda kontrol etmeniz gereken iki ilginç jeton var.

Kıymıklar (SPS)

Kıymıklar (SPS) Ethereum blok zincirinde çalışan tahsil edilebilir bir kart oyunudur. Oyuncular, her kartın bazı benzersiz özelliklere sahip olduğu NFT kart koleksiyonları kazanır. Kartlar, yerel SPS jetonunu kullanarak oyun genelinde satın alınabilir ve satılabilir.

Veri Kaynağı: Tradingview.com

Ortalama olarak, Splintershards günlük yaklaşık 300.000 aktif kullanıcıya ulaşıyor ve bu da onu şu anda en popüler blockchain oyunlarından biri yapıyor. Ancak SPS jetonu çok düşük bir fiyattan işlem görüyor. Yazının yazıldığı sırada, yaklaşık 73 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.2112 dolara satılıyordu.

Küçük Koloni (KÜÇÜK)

Küçük Koloni (KÜÇÜK) Solana (SOL) zinciri üzerine inşa edilmiş yeni bir inşaat ve yönetim simülasyon oyunudur. Oyun, oyuncuların karınca kolonileri oluşturup büyüttüğü sanal bir metaverse içinde oynanır.

Oyuncular ayrıca ittifaklar kurabilir ve metaverse içindeki topluluk etkinliklerine katılabilir. Oyun için oyun içi para birimi ve yönetim simgesi TINY olacaktır. Bu yaklaşan bir proje ve resmi olarak başlamadan önce katılma şansınız var.