Skip to main content
Kripto Haberleri

SXP Coin Azalan Üçgen Modelinden Kaçmaya Hazırlanıyor

Yazan Aralık 31st, 2021Yorum Yazılmamış

Swipe jetonlarındaki son düşüş, fiyatını 1,37 $ desteğe geri düşürdü. Token, şimdi yeni bir ralli başlatmaya çalışan bu seviyenin üzerinde iyi bir sürdürülebilirlik gösterdi. SXP yatırımcıları için son zamanlardaki bir haber, popüler kripto borsasının Binance Swipe’ın kalan hisselerini alacaklarını açıkladı.

Önemli teknik noktalar

  • SXP token boğaları, 20 ve 50 günlük EMA’yı geri aldı
  • SXP tokenindeki gün içi işlem hacmi 877.6 Milyar Dolardır ve bu da %1066,5’lik bir kazancı gösterir.

Kaynak- İşlem Görünümü

bizim önceki Tokatlamak 16 Kasım’da SXP tokeni, çift dip formasyonuyla 2,9 dolarlık direnci kırmaya çalıştı. Ancak, bu yatay seviyenin azalan bir trend çizgisi ile birleşmesi fiyata güçlü bir direnç sağladı ve onu daha düşük seviyelere itti.

4 Aralık’taki yoğun satış baskısının ardından parite 1,95$ desteğini kaybetti, bu da düzeltmeyi genişletti ve fiyatı 1,37$’a düşürdü. Jeton bu alt desteğin üzerinde devam etti ve ters bir baş ve omuz modeli oluşturdu. SXP fiyatı, yükselişin tersine döndüğünü gösteren 1.71 dolarlık boyun çizgisinden kesin bir çıkış verdi.

Önemli EMA seviyesine göre, 100 ve 200 EMA’nın altındaki SXP token ticareti düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, yükseliş eğilimi 20 ve 50 EMA’nın üzerine çıktı.

Göreceli güç endeksi(70), aşırı satım bölgesinden anında toparlanma gösterdi.

SXP Token 0.197 $ Direnç İşaretini Geçmek İçin Mücadele Ediyor

TradingView Grafiği

Kaynak- İşlem Görünümü

bu jetonu kaydır şu anda 1,97 dolar direncinin eşiğinde. Fiyatın bu seviyeden reddedilmesi durumunda, kripto tüccarları, fiyat 1,74 doların üzerine çıkana kadar yükseliş toparlanmasını umut edebilir.

Bununla birlikte, günlük grafikteki büyük resim, azalan bir üçgen paterni gösteriyor ve bu fiyat modelinden bir yükseliş kırılması, uygun bir yükseliş trendine işaret edebilir.

Geleneksel pivot seviyesi, token için genel direnç seviyelerinin 2,02 dolar ve ardından 2,2 dolar olduğunu gösteriyor. Öte yandan, destek seviyeleri 18,6 dolar ve 17,5 dolar.

sorumluluk reddi

Sunulan içerik, yazarın kişisel görüşünü içerebilir ve piyasa koşullarına tabidir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce pazar araştırmanızı yapın. Yazar veya yayın, kişisel mali kaybınızdan sorumlu değildir.

yazar hakkında

Kaynak bağlantısı


Gönderi Görünümleri:
1