Skip to main content
Kripto Haberleri

Team OpenSea Miami’ye gidiyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

OpenSea ekibi bu hafta Miami’de ve ister bizzat orada olun ister uzaktan izleyin, burada bizi takip etmek için ihtiyacınız olan tüm bilgiler. Biz’, sanat dünyası Magic City için bir beeline yaparken NFT’lerin önde ve merkezde olduğundan emin olmak için etraftaki en heyecan verici galeriler, küratörler ve içerik üreticilerle ortaklık yaptık.

Christie tarafından açılan kapı

Christie’nin 1 Aralık’tan itibaren burada görüntülenebileceğiniz Christie’s ile işbirliğimizin ilk bölümünde, Christie’nin kendi Noah Davis’i, küratör Ronnie Pirovino ve şimdi nft tarafından bir araya getirilerek son teknoloji koleksiyonlar ve yeni 1/1’ler yer alıyor.

Gibi DotPigeon, 3LAU, Zeytin Allenve FriendsWithYou ve teklif verme 4 Aralık açık – 7.

Açık artırmalar canlı 4 Aralık 8211; 7 | Koleksiyona göz atın

unf01d

TeşekkürlerYouX yakın zamanda duyurulan unf01d, sektördeki çeşitli sanatçıları sergileyen yeni bir galeri ve OpenSea’deki ilk düşüşe ev sahipliği yapmaktan heyecan ediyoruz.

Eğer Miami’de 1 Aralık 12:8211; 4th ve bizzat çalışmaları görmek istiyorsanız, 11:00 -#8211; 18:00 saatleri arasında 3930 NE 2nd Ave’ye gidin. Sadece teklif vermek istiyorsanız, bunu 1 Aralık’tan itibaren burada yapabilirsiniz.

Açık artırmalar 1 Aralık 01:8211; 4 | Koleksiyona göz atın

Tasarım Miami

Tasarım Miami, koleksiyon tasarımı konusunda küresel otorite, Friedman Benda ve R & Company işbirliğiyle ilk NFT koleksiyonunu bu hafta OpenSea’de piyasaya sürmektedir! 1 Aralık -#8211; 5 Aralık tarihleri arasında Job Smeets, Katie Stout, Sebastian Errazuriz, Misha Kahn ve Studio Proba’nın özel 1/1 çalışmalarına teklif verdi.

Açık artırmalar 1 Aralık 08:8211; 5 | Koleksiyona göz atın


Miami’ye giden Team OpenSea sonrası ilk olarak OpenSea Blog’da göründü.