Skip to main content
Kripto Haberleri

Ter Ekonomisi lansmanından sonra haftada birkaç rekor kırdı

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Sweat Economy’nin NEAR blok zincirindeki lansmanı, kripto para birimi piyasasında bazı rekorlar kırdı.

‘Hareket ekonomisi’ olan Ter Ekonomisi, 20 Eylül Salı günü, geçtiğimiz hafta NEAR’da başarıyla başlatıldığını duyurdu.

Lansman, aktif, tercih edilen cüzdanlara şimdiye kadarki en büyük airdrop’a sahip olduğu için kripto para birimi alanında bazı rekorlar kırdı.

Coinjournal ile paylaşılan basın açıklamasına göre, 2016’dan beri web2’de faaliyet gösteren ve Sweatcoin uygulamasının 120 milyondan fazla küresel kullanıcısı olan Move-to-Earn platformu, yeni web3 SWEAT jetonunu 13,5 milyon jeton sahibine dağıttı.

Bu son gelişmenin ardından, Ter Cüzdan uygulaması hızla 51 ülkede en çok indirilen Finans uygulaması oldu. Ekip, lansmanın, SWEAT’ın DAO Maker platformunda şimdiye kadar satılan en hızlı IDO olma başarısını takip ettiğini de sözlerine ekledi.

Sweat Economy, Web3’e girmeyi seçen 13,5 milyon Sweatcoin kullanıcısına yeni başlatılan SWEAT tokeninin 4,7 Milyarını dağıttığını ekledi.

İnsanların Web2’den Web3’e geçişini kolaylaştırmak için Sweat Economy, daha önce bir blok zinciri ile hiç etkileşime girmemiş birçok Sweatcoin kullanıcısı için yeterince ulaşılabilir olacak şekilde tasarlanmış Sweat Cüzdanını piyasaya sürdü.

Ter Cüzdanı ile insanların token stake etme, NFT oyunları ve hareket ekonomisini oluşturan daha birçok özelliği yönetmesi daha kolay hale geliyor.

Ekip, TGE’den sonraki 72 saat içinde iki milyondan fazla kullanıcının Sweat Wallet uygulamasını indirip etkinleştirdiğini ortaya çıkardı. Ayrıca Sweat Wallet, piyasaya sunulduğundan bu yana tüm zincirlerde en çok kullanılan ikinci dApp.

Sweat Economy Kurucu Ortağı Oleg Fomenko, bu son gelişme hakkında yorum yaparken;

“Geçen hafta, ilk kuruluş hedefimizin gerçekleşmesi olarak Ter Ekonomisi ekibi için yalnızca bir dönüm noktası haftası değildi, aynı zamanda web3 için hem hareket ekonomisinin doğuşuna hem de milyonlarca yeni kullanıcının kitlesel katılımına tanık olduğumuz tarihi bir haftaydı. kullanıcılar kripto Tüm ortaklarımıza ve destekçilerimize ve bu ürün ve lansman için çok sıkı çalışan inanılmaz ekibe en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Ve yine de, bu sadece başlangıç. Gerçek bir merkezi olmayan hareket ekonomisi yaratarak dünya çapında milyonlarca insanı daha sağlıklı hale getireceğimiz için çok heyecanlıyız.”

Airdrop öncesinde, Sweat Foundation ve Sweatco, kullanıcılara ek değer sağlamak için kendi SWEAT tahsislerinden 4,76 milyar dolar harcadıklarını duyurdu. Kârlarının %50’sini, satın almak ve yakmak için ikincil piyasadan SWEAT satın almak veya hisse senedi getirisi olarak dağıtmak için kullanmaya devam ettiler.

Ekip, SWEAT tokeninin piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir hafta sonra FTX, OKX, ByBit, Bitfinex, Kucoin, Gate.io, Huobi ve Uniswap borsalarında yarım milyar dolara yaklaştığını ekledi.