Skip to main content
Kripto Haberleri

THTF İncelemesi – Vahşi Batı’ya bir kripto gezisi

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

THTF, 2022’nin ilk çeyreğinin sonunda hayata geçecek olan Vahşi Batı temalı yeni bir projedir. Birçok kripto meraklısı, Play-to-Earn (P2E) oyunlarının artan popülaritesine aşinadır ve THTF bu kategoriye aittir.

Oyun, blok zinciri ve kripto para birimleri birbirine bağlı süreçlerdir ve bunun gibi yeni çevrimiçi ürünlerin piyasaya sürülmesine katkıda bulunur. Bu nedenle, incelememiz THTF’nin temel özelliklerini ve proje yol haritasını tarafsız bir şekilde tartışacaktır.

Devam eden bir proje olarak, inisiyatifi takip edeceğiz ve okuyucuları yeni gelişmelerden haberdar edeceğiz.

THTF nedir?

THTF evreni, 1894 yılına dayanan bir Vahşi Batı hikayesinde geçiyor. Bir kovboy, bir hedefi ortadan kaldırmak için kasabaya geliyor ve sonunda oyunun oyuncusu olduğunu ortaya koyuyor. Projenin adı, ekibin THTF web sitesinde bahsettiği gibi, düşmanlara “size ne kadar sert gelirlerse, o kadar çok savaşırlar” gösterme fikrinden geliyor.

Yeni bir P2E oyunu

Bu yeni P2E deneyiminde oyuncular düşman topraklarında savaşacaklar. Bunu yaparken de şehirleri fethetme ve yolculuklarında önemli bir güç oluşturma şansına sahip olacaklar.

Oyunun arkasındaki ana fikir, kriptoları elde ederken zafer duygusuyla karışık, sanal olarak simüle edilmiş bir şiddet, kargaşa, ölüm ve kan dökülmesi deneyimi yaşamaktır.

jeton hakkında

THTF, üzerine inşa edilmiş bir belirteçtir. Binance Akıllı Zinciri (BSC), maksimum 1 milyar jeton arzı ile. Her işlem aşağıdaki ücretlerin uygulanmasına yol açar:

 • Pazarlama operasyonları: Ücretin %4’ü
 • Likidite havuzu: Ücretin %3’ü
 • Geri al: Ücretin %3’ü

Genel olarak, dolaşımdaki madeni para miktarı toplam arzın %79’una eşittir. Kalan %21, proje ekibi (%11), gelecekteki takaslar (%5) ve oyun ödülleri (%5) arasında paylaştırılır.

proje yol haritası

Proje halihazırda birkaç temel ön adımı tamamlamış olsa da, gelişimi halen devam etmektedir. Bugün itibariyle proje ekibi tüm yol haritasını aşağıdaki dört aşamaya ayırıyor:

Aşama I

Eylül ve Ekim 2021 arasında tamamlanan proje, ilk değerlendirme, tasarım ve planlama aşamalarından geçti.

Aşama II

Aşama I’in ardından, Ekim ve Kasım 2021 arasında kripto projesinin en önemli ön adımlarını tamamladı. Daha spesifik olarak, ekip üzerinde çalıştı:

 • Geliştirme ve Kullanıcı Arayüzü (UI) tasarımı
 • İlk pazarlama operasyonları
 • Sosyal medyanın hayata geçirilmesi ve THTF’nin sosyal ağlardaki varlığının ilk takviyesi
 • Bot karşıtı sistem geliştirme
 • Çevrimiçi topluluktan gelen soruları ele almak için AMA aşamaları
 • Platform duyurusu ve lansmanı

Faz III

Aralık 2021, şunlar üzerinde çalışmakla geçti:

 • THTF özel satış
 • P2E oyun geliştirme aşaması
 • Oyunun ilk fragmanı yayınlandı
 • Ön satış ve DEX listeleme

Faz IV

2022 yılının ilk çeyreğinin sonunda, proje ekibi pazarlamayı artırmayı ve dünya çapında daha fazla kripto oyun meraklısına ulaşmayı umuyor. Bu noktada resmi olarak P2E oyununu başlatacak.

DEX çıkışının ardından THTF, CEX’e de ulaşacak. Proje ekibinin zihninde THTF, işlemler ve ödüller için THTF’nin birincil belirteç olacağı yeni bir oyun ekosistemini temsil edecek.

Proje hakkında başka ne biliyoruz?

THTF, Instagram, Twitter, Facebook ve Telegram’da aktif olan topluluk temelli bir projedir. Proje geliştiricileri, bazen blok zinciri endüstrisinde gözlemlenen projenin mülkiyetinden vazgeçmeyeceklerini iddia ediyor.

Proje sahiplerinin onayladığı gibi likidite kilitlenecek. Bu karar genellikle kullanıcılara yeni bir kripto projesinin ciddiyeti konusunda ek bir garanti sağlamak için verilir.

THTF kısa süre önce topluluk üyelerine 5 PlayStation 5 Konsolu dağıtmak için bir kampanya başlattı. Ayrıca, bir aydan itibaren pazarlama cüzdanı gelirinin %1’ini kanser hastalarına destek olan ve yardım eden bir hayır kurumuna göndereceğini biliyoruz.

Son düşünceler

P2E formatının pazar cazibesi 2021’de çok arttı ve 2022 bu eğilimin devamını görmeli. THTF, bu yılın başında hayata geçecek yeni bir proje ve çevrimiçi takipçi sayısına bakılırsa, topluluk hızla büyüyor gibi görünüyor.

Daha fazla haber gelmesini bekliyoruz THTF projesi, ve bu arada okuyucular sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirler.

Açıklama: Bu sponsorlu bir gönderidir. Okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce daha fazla araştırma yapmaya teşvik edilir. Ayrıca, Crypto Adventure, sitemizde listelenen, bahsedilen veya bağlantı verilen herhangi bir kripto para projesini desteklemez. Daha fazla bilgi edin

En son makalelerimizle güncel kalın