Skip to main content
Kripto Haberleri

Trend NFT’ler: Misan Harriman x Defaced, ICONS ve daha fazlası

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

 Metaverse boyunca neyin sıcak olduğuna bir bakış.

Misan Harriman x Defaced

Tahrif ve Misan Harriman OpenSea’deki işbirliğine dayalı projeleri Daytrip’i bıraktılar ve açık artırmalar zaten tüm hızıyla devam ediyor. 10 1/1 adet var ve teklif verme 20 Cumartesi günü 12:00 EST’de kapanıyor.

“Söylentiler doğru, aramızda yürüdü.”

MİSFİTS

Üretken işler ama bizim gibi değil’beklemeye geldik: “Soyut boyama, analog baskı işlemleri, birkaç alev ve birçok kayıp geceyi harmanlayarak seri ortaya çıktı.”

Satış bitti, ancak ikincil piyasada bulunanlara buradan göz atabilirsiniz.

SİMGE

Bugünün en ikonik sanatçılarından 3’ü ile tarihin en önemli 3 figürünü geçerseniz,#8217;s NFT diyarında ne elde edersiniz? Icons koleksiyonu, belli ki, bu bölümün başlığı olarak.bu bölümün başlığı.

Albert Einstein’ın ilk NFT’lerini satın almak için buraya tıklayın Jonathan Wolfe, Charlie Chaplin tarafından İdiousve Wright kardeşler tarafından Papağan.

Camille Chiang

Camille Chiang sadece 21 yaşında ve NFT alanında şimdiden adından söz ettiriyor. En son koleksiyonu WACK!, yaratılışın ham renkliliğinin canlı ifadesini yakalıyor.

“Adı, Camille’in Hong Kong’daki çocukluğuna, eğlenceli ve benzersiz her şeyi tanımlamak için sık sık kullandığında bir baş sallamadır. Yurtdışına taşındıktan sonra kelimenin nasıl aksini düşündüğünü öğrendi. Şimdi, ‘kaçık’ farkın eğlenceli bir sembolüdür.”

Mutant Maymun Yat Kulübü

Eğer bir BAYC adanmış iseniz, tüm bunların ne hakkında olduğunu bileceksiniz. Eğer 8217;re değilseniz, Bored Ape Yacht Club web sitesi veya Heyecan başlamak için muhtemelen daha iyi bir yerdir. It’s oldukça tavşan deliği, don’t dedik ki biz yapmadık’t sizi uyarıyorum.

Her neyse, bu takımdan gelen son düşüş ve OpenSea’deki hareketlilik hummalı.

Başka Bir Yerde…

Lee Mullican satışı yarın başlıyor, David Guetta yeni bir koleksiyon bıraktı ve kaykay sanatı NFT güneşinde bir an yaşadı.

Bir dahaki sefere neleri kapsamamız gerektiği hakkında herhangi bir geri bildiriminiz veya düşünceniz varsa, bize on Discord’da bildirmeden çekinmeyin. Henüz değilseniz, bizi takip edin Heyecan ve Instagram en son haberler için.


The post Trending NFTs: Misan Harriman x Defaced, ICONS ve daha fazlası ilk olarak OpenSea Blog’da göründü.