Skip to main content
Kripto Haberleri

Ücretsiz Bitcoin Nasıl Alınır

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Herkes farklı bir durumda. Bir ayakkabı herkese sığmaz. Bu nedenle, Bitcoin’leri ücretsiz almanın farklı yollarından bahsedeceğiz. Bitcoin’leri ücretsiz alıp aamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu mümkün. Bu yazıda, bu amaca ulaşmanın 6 yolu hakkında konuşacağız. Onlardan bahsedelim.

  1. Bitcoin ile ödeme alma
  2. Satış ortağı programları
  3. Madencilik
  4. Oyunlar
  5. Musluk
  6. Kumar ve dolandırıcılık

Dolandırıcılık için düşmek

Dolandırıcılığa kanma yoksa tüm paranızı kaybedersiniz. Bu nedenle, bir aldatmacadan kaçınırsanız, para kazanmak için başka bir yöntem kullanabilirsiniz. Bu dolandırıcılıklarla dijital para birimi kazanamazsınız. Örneğin, bir teklif sizden belirli bir miktar ödemenizi isterse ve karşılığında ne alacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bunun bir aldatmaca olduğunu bilin.

Kripto para birimleri oldukça pahalı olduğundan, risk almak ve bir dolandırıcılığa düşmek iyi bir fikir değildir. Sonuçta, zor kazanılan paranızı bir saniyede kaybetmek istemezsiniz.

Bitcoin oyunları

Bir süre oynarsanız, bu dijital para biriminin küçük bir miktarını size ödeyecek bazı oyunlar vardır. Genellikle, bu oyunların bunlara eklenmiş birçok reklamı vardır.

Tek yapmanız gereken oyunu oynamaya ve reklamları görüntülemeye devam etmektir. Bu şekilde geliştiriciler reklamlar aracılığıyla kazanabilir ve kazançlarının bir kısmını size ödeyebilir.

Reklamları görüntülerken sorun görmüyorsanız, bu oyunları oynayabilir ve karşılığında biraz dijital para kazanabilirsiniz.

Madencilik

Birkaç yıl önce, madencilik süreciyle tonlarca Bitcoin kazanmak mümkündü. Günümüzde, çok daha zor hale geldi. Bugün, piyasaya madencilik için özel ekipmanlara sahip büyük silahlar hakimdir.

Para birimini çıkarmak istiyorsanız, birçok güçlü donanıma yatırım yapmanızı öneririz. Bilgisayarınızı bu amaç için kullanamazsınız.

Satış Ortağı programlarını kullanma

Bence bu, bitcoinleri ücretsiz kazanmanın en kolay yoludur. Buna değer. Ortaklık programları tüm sektörlerde çalışır ve kripto para birimi de bir istisna değildir. Örneğin, indirim kazanmak veya Bitcoin’lerde ödeme almak için bir arkadaşınıza başvurmayı seçebilirsiniz.

Bitcoin ile ödeme alın

Aslında% 100 ücretsiz değil. Ancak, teknik olarak “ücretsiz” olarak adlandırılabilir. Yine, bu bir oyun ödülü gibi. Bunu birçok şekilde yapabilirsiniz. Örneğin, sitenizdeki Bitcoin’lerde bağış isteyebilirsiniz. Dijital para birimiyle ödeme yapan biriyle çalışabilirsiniz. İşverenlerinizden ödemenizi dijital para birimiyle serbest bırakmalarını da isteyebilirsiniz. İşverenleriniz zaten kripto para birimiyle ödeme yaparsa bu mümkündür.

Bitcoin’in değerinin yükseleceği konusunda oldukça umutluysanız, satın almak için devam etmenizi ve nakit ödemenizi öneririz. Bu şimdiye kadarki en güvenli yöntemdir. Ancak bu sizin için mümkün değilse, yukarıda verdiği yöntemlerden herhangi birini seçebilirsiniz. Umarım, yöntemlerden biri veya ikisi sizin için işe yarar.