Skip to main content
Kripto Haberleri

Ünlü Analist Bir Sonraki Patlayıcı Altcoin’i Duyurdu!

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Tahminleriyle nam salmış kripto analisti Michaël van de Poppe, Ethereum’un ne kadar yüksek bir rakip olduğunu planlıyor Solana (SOL) 2021’de patlayıcı büyüme yaşadıktan sonra yükselebilir. Analiste göre, kripto para birimleri 10-15 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşabilirse, altcoin SOL fiyatı potansiyel olarak 595 doları hedefleyecek. İşte teknik seviyeler…

Van de Poppe ralli tahminlerini paylaştı

Yakın tarihli bir strateji oturumunda Van de Poppe, Tier-1 akıllı sözleşme platformunun Solana (SOL), Ethereum platformunun yüksek işlem maliyetleri ve ölçeklenebilirlik sorunları gibi bazı sınırlamalarından yararlanıyor. Kripto stratejisti, genel kripto piyasalarının 2022’ye doğru boğa eğiliminde olduğunu düşünüyor ve eğer Solana $193 bölgesinin üzerinde başarıyla kırılabilir, altcoin önceki ATH seviyelerini geçebilir. Poppe devam filmi için tahminlerini paylaşıyor:

Şahsen izlediğim iki seviye 410 dolar ve 650 dolar. Ancak Bitcoin’in büyük bir çıkış yapacağı ve tüm kripto para piyasası kapağının büyük bir çıkış yapacağı kapsamlı bir boğa piyasası hayal edin. Aşırı büyük bir ralli görüyor olabiliriz. Solana Bu koşuyu yaptığımız yerde, daha yüksek fiyatlara yol açabilir. Hatta 1,000 ya da 1,500 dolara bile ulaşabiliriz, ve bu boğanın sonu.

Yazarken, Solana gün %5.05 düşüşle 190.97 dolara geriledi. Beşinci sıradaki kripto para birimi bu yıl balistik yükseldi ve mevcut fiyatına düzeltme yapmadan önce 1.52 dolardan Kasım 258.63 dolara yükseldi.

Analist, altcoin Solana’daki hedefler için pazar genelinde 5 kat daha fazla bekliyor

Analizini Somanews olarak aktardığımız Van de Poppe, SOL fiyatı için yukarı yönlü tahminini 600 dolar olarak paylaşsa da, SOL’un 1.000 dolara ulaşması için altcoin pazarının 5 katına ulaşması gerektiğini söylüyor. Grafik gurusu, kripto piyasası büyümeye devam ederse, bunun için bir neden olmadığını düşünüyor. Solana Bitcoin’e (BTC) karşı 3x yapamaz. SOL/BTC işlem paritesi ile ilgili olarak analist şunları söylüyor:

Bir fiyat tahminine baktığımızda, eğer piyasa kendini 10 ila 15 trilyon dolara genişletecekse, bu da 5 kat normal olmalı. Solana Çünkü bu sadece tüm pazarının ortalaması. Ancak bir Fibonacci seviyelerine bakıyorsak, kendimizi 0.0071 BTC ‘ye (352.62 $) veya potansiyel olarak 0.012 BTC’ye (595.97 $) doğru koşarken görebiliriz.