Skip to main content
Kripto Haberleri

Ünlü Analist: “Bu Altcoin’lerde Coşku Artacak”!

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Popüler bir kripto analisti, altcoinler için süper bir döngüye sahip olduğunu ve büyük kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü bu dört kripto para birimini takip etti.

Nicolas Merten: Altcoin’lerde Coşku Artacak

Yeni bir strateji oturumunda piyasa hakkında yorum yapan, Nicholas Merten 489.000 YouTube abonesine, lider kripto Bitcoin’in (BTC) biraz durgun görünmesine rağmen, altcoin projelerine olan coşkunun büyük ölçüde artacağını söyledi.

Ünlü analist YouTube videosunda yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Buradaki ana odak noktam, hisse senetleri, emtialar ve forex piyasaları gibi her bir finansal varlık türünde tüm boğa piyasalarında gördüğümüz gibi boğa piyasasına girerken ve özellikle kripto, daha fazla likidite, daha fazla sermaye ve daha fazlası gibi çok yaratıcı ve hızlı bir ortamda altcoin değerlemelerine çok heyecan gittiğini göreceğiz…

Bitcoin nereye giderse gitsin, odak noktası altcoinler.”

Merten Bu 4 Altcoin’i İzler

DataDash sunucusu ayrıca, son 12 gün içinde Bitcoin’e (AAVE/BTC) karşı % 63’lük bir ralli gören merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE) ile ilgilendiğini belirtti.

“Burada fiyatta büyük bir kırılma var. Ve 7 Ekim’e kadar burada görmediğimiz seviyeleri ve önceki düşük seviyeleri tekrar gözden geçiriyoruz. [0.005727 BTC] Haziran 2021’de.

Bu aralığı geçebilirsek… Bu, Ocak ve Mayıs 2021’de benzerlerini burada gördüğümüz gibi, AAVE’nin muhtemelen başka bir sismik ralli yapması için zemin hazırlayacaktır. “

Popüler kripto para birimi AAVE, yazının yazıldığı saat itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yaklaşık %0.043 düşüşle 284 dolardan işlem yapmaya devam ediyor.

Merten, yaz ve sonbahar aylarında yavaş bir düşüşten sonra BTC’ye karşı güzel bir şekilde toparlandığını söylediği Ethereum tabanlı otomatik kripto borsası Uniswap’ın (UNI) yerel varlığını da yakından takip ediyor.

Ünlü analist UNU hakkında yaptığı açıklamalarda, popüler altcoin’in bu seviyeden daha yükseğe çıkmak ve daha yüksek devam etmek için iyi bir temele sahip olduğunu söyledi.

Uniswap (UNI), coinMarketCap’in yazımı sırasındaki verilerine göre son 24 saatte %2.85 düşüşle 18.62 dolardan işlem yapmaya devam ediyor.

Özlem Finans ve Radix Protokolü

Nicholas Merten ayrıca Yearn.Finance’in yerel varlığı olan YFI’yi de takip eder. Ünlü kripto para analisti son YouTube videosunda YFI hakkında şu açıklamaları yaptı;

“Kripto alanında adil fırlatma protokollerinden biri, sadece son 12 işlem gününde% 62 arttı.”

Ancak kripto para piyasasındaki yön değişikliği ile birlikte YFI yeniden düşüşe geçti ve yazının yazıldığı son 24 saatte %5.80 düşüşle 29.860 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, ünlü analist geliştirici dostu, katman 1 DeFi protokolü Radix (XRD) hakkında tartışmaya başladı.

“Önceki direnci yeni desteğe dönüştürebildik ve o zamandan beri son iki haftada 0.22 dolardan 0.30 dolara kadar hareket edebildik.

XRD burada bir sonraki artış için ivme kazanmaya başlıyor. Radix erken aşama bir proje olarak patlak verdiğinde, büyük bir çıkış gördük.”

Radix son 24 saatte %7.81’in üzerinde artışla 0.30 dolardan işlem almaya devam ediyor.