Skip to main content
Kripto Haberleri

Ünlü CEO: Bu Altcoinlere Dikkat! yok olabilirler

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Off The Chain Capital kripto yatırım fonu CEO’su Brian Estes, Bitcoin’in (BTC) birçok geleneksel varlığın yerini alacağını belirtiyor. Ayrıca Brian Estes, çoğu Ethereum rakibinin altcoin projeler eninde sonunda sarsılacaktır.

Brian Estes: Bitcoin (BTC) birçok geleneksel varlığın yerini alacak!

Off The Chain Capital CEO’su Brian Estes, Real Vision ile yaptığı yeni bir röportajda, önde gelen kripto para biriminin değer emen bir kara delik gibi olduğunu söylüyor. Brian Estes konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin, iş kanıtı ni.e’nin kazananıdır. PoW, yani Bitcoin dünyanın parasal katmanı haline geldi. Parasal bir katman olarak altının yerini alıyor… Şu anda altının değerini emiyor ve bence bir değer deposu olan her şeyin değerini emme potansiyeline sahip: yani nadir sanatlar, nadir arabalar, nihayetinde belki tahvil piyasası ve özellikle negatif getiri tahvilleri ve gayrimenkul. … Bu değerin Bitcoin tarafından emileceğini düşünüyorum.

Brian Estes: Bu altcoin projeleri ortadan kalkabilir!

Bitcoin PoW’a hükmederken Brian Estes, PoS Blok Zincirleri için işlerin farklı olduğunu söylüyor. Brian Estes, Ethereum’un (ETH) rakibi olduğunu tahmin ediyor altcoin projeler sarsılacak. Brian Estes konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekliyor:

Solana, Tezos, elinizde bu binlerce başka hisse kanıtı blok zinciri var. Bunlardan hangisinin kazanacağını henüz bilmiyoruz. Binance Smart Chain ve Solana, Ethereum daha yavaş ve daha pahalı olduğu için Ethereum’dan önemli bir pazar payı alıyor. Önümüzdeki bir ila üç yıl içinde bu sarsıntı aşamasına geldiğimizde, blok zincirlerinin neredeyse tüm kanıtlarının kaybolacağını ve orada da bir avuç kazananla kalacağımızı söyleyebilirim.