Skip to main content
Kripto Haberleri

Velas, Scuderia Ferrari ile Uzun Vadeli Bir Ortaklıkla Formula 1’e Girdi

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Reklam


&nBSP

&nbsp

İsviçre merkezli blockchain şirketi Velas, otomobil üreticisi Ferrari ile adının en iyi spor otomobil Formula 1’de markalı olduğunu görecek bir ortaklığa girdi.

Türünün ilk Ferrari ortaklığı, Ferrari’nin küresel motor sporlarındaki belirginliğinden ve benzersiz bir şekilde etkileşime giren bir hayran kitlesinden yararlanmak için stokta birkaç ortak girişime sahiptir. Buna karşılık, taraftarlar Velas’ın teknolojisinden son derece yararlanacak ve böylece hem Ferrari hem de otomobil yarışları için yeni fırsat kapıları açacaklar.

Velas, hız ve verimlilik açısından kendini öne çıkan bir blockchain teknoloji şirketidir. 2019 yılından bu yana hem merkezi hem de merkezi olmayan çözümlerin niteliklerini birleştirmeyi amaçlayan bir hizmet ve ürün ekosistemine sahiptir.

Ferrari ilerlemesinde yeni bir teknolojik aşamaya girerken, Velas’ın teknolojisi her iki şirket için de kazan-kazan düzenlemesinde kullanışlı oluyor.

“Ferrari ile birlikte bu inanılmaz maceraya atılmaktan ve insanları Formula 1’in bu yeni döneminde asla unutamayacakları bir yolculuğa çıkarmaktan mutluluk duyuyoruz. Velas ve Ferrari arasındaki benzersiz ortaklığın yanı sıra bir bütün olarak spor için de çok parlak bir gelecek var. Hepinizi pistte görmek için sabırsızlanıyoruz!” Velas Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Alex Alexandrov yaptığı yorumda şunları söyledi:

Reklam


&nBSP

&nbsp

Ortaklık hakkında da konuşan Scuderia Ferrari genel müdürü ve takım müdürü Mattia Binotto şunları söyledi:

“İnovasyon ve performansı teknolojik olarak gelişmiş ürün ve hizmetlerin ayırt edici özelliği haline getiren Velas Network AG şirketi ile bu işbirliğine başlamanın mutluluk duyuyoruz. Bunların hepsi bizi birleştiren ve Velas’ı premium ortaklarımızdan biri olarak seçmemize neden olan değerlerdir.”

Velas, kullanıcıların işlemleri doğrulamak için delegeleri seçmelerine ve seçmelerine olanak tanıyan bir DelegeLi Hisse Kanıtı (DPoS) algoritması çalıştırır. Karbon nötr blockchain ağı, kripto topluluğunun daha düşük enerji tüketimi ile daha temiz altyapıya erişmesini sağlar.

Kaynak bağlantısıGörünümleri Deftere Naklet:
1